Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wykład ks. prof. Michała Hellera    -   29/5/2008
„Kościół a nauki przyrodnicze” – taki tytuł nosić będzie wykład, który ksiądz profesor Michał Heller wygłosi 3 czerwca o godz. 18:00 w Klubie Inteligencji Katolickiej (Rynek 24). Tytuł wykładu doskonale oddaje naukową i popularyzatorską działalność światowej sławy filozofa, fizyka i kosmologa. Przypomnijmy: w maju ksiądz profesor otrzymał Nagrodę Templetona, przyznawaną za działania mające na celu właśnie pokonywanie barier pomiędzy nauką a religią.

Ogloszenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(29-05-2008) BoAn :
Na pewno będzie wielu chętnych na ten wykład. Tylko, że w KIK-u jest mała salka może pomieścić niewiele osób. Dlaczego nie zrobić tego odczytu w auli obok katedry? Chyba na takie okazje została wybudowana. Proponuję organizatorom tam właśnie przenieść ten wykład Księdza prof. Helera A tak przy okazji zwracałem się do kurii aby uatrakcyjnić spotkania i dyskusje w klubie będzie więcej chętnych ale nie w tym maleńkim pomieszczeniu ! Pozdrawiam!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-05-2008) on :
zgadzam sie z BoMa!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947