To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   Nawiedzona narzeczona    -   29/5/2008
Piękna Kate (EVA LONGORIA PARKER) jest niezwykle wymagającą kobietą, która kontroluje wszystko i wszystkich wokół. Czepia się najdrobniejszych szczegółów. Wspólnie z narzeczonym zaplanowali ślub. Henry (PAUL RUDD), który jest weterynarzem, przy pracy ze zwierzętami nauczył się cierpliwości i tylko on jest w stanie uspokoić Kate podczas szału przedślubnych przygotowań. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni.

Ogloszenie

Niestety koło życia jest poza czyjąkolwiek kontrolą. W dniu ślubu, na biegającą w szaleńczym pędzie Kate, która chce wszystkiego dopilnować osobiście, spada lodowa rzeźba… anioła. Kate ginie na miejscu.
Mija rok od śmierci Kate, a Henry wciąż nie może się pozbierać. Jego siostra Chloe (LINDSAY SLOANE) przekonuje go, żeby poprosił ducha Kate, by pozwolił mu zacząć życie od nowa. Ponieważ siostra nalega, Henry zgadza się spotkać z medium. Jest nią Ashley (LAKE BELL), która jednocześnie z przyjacielem - gejem, Danem (BIGGS JASON) pracuje w cateringu.
Łączność z zaświatami nie bardzo się udaje, ale Henry jest zaintrygowany Ashley, szczególnie gdy ta odmawia zapłaty. Siostra Henry’ego nie daje za wygraną. Kradnie mu pamiętniki Kate i przekazuje je Ashley. Jednocześnie błaga Henry’ego, by dał medium jeszcze jedną szansę. Ashley wykorzystuje informacje z pamiętnika Kate i udaje, że udało się jej skontaktować z duchem narzeczonej. Zastrzega jednak, że robi to tylko po to, by pomóc Henry’emy ‘wrócić do żywych’.
Wkrótce jej udawany kontakt z duchem Kate staje się jak najbardziej rzeczywisty. Jednocześnie Ashley zakochuje się w Henrym. On także zaczyna coś do niej czuć. Jednak duch Kate jest wściekle zazdrosny o byłego narzeczonego. Rozwściecza go rodzący się związek. Rozpoczyna regularną wojnę z Ashley. Sprawia, że jej życie staje się piekłem.
Duch Kate pomaga Henry’emu dowiedzieć się o skradzionych pamiętnikach. Henry, nie mogąc wybaczyć kłamstwa, zrywa z Ashley. Do tego wszystkiego Dan wyznaje Ashley, że… od dawna jest w niej zakochany. Załamana i zdezorientowana Ashley decyduje się wyjechać z Danem do Las Vegas.
Zanim duch Kate przestąpi bramy Niebios musi dokończyć wszystkie ziemskie sprawy. Przy małej pomocy Anioła (STEPHEN ROOT) duch Kate zaczyna powoli pojmować, że musi pozwolić Henry’emu na szczęśliwy związek u boku innej kobiety. Duch Kate przemawia do Henry’ego używając papugi. Przekonuje go, by odzyskał Ashley. Inaczej straci szansę na prawdziwą miłość… W filmie „Nawiedzona narzeczona” miłość, nadzieja i odwaga zmieszana z dobrym poczuciem humoru triumfuje nad wszystkim w życiu. Nad śmiercią także!

Premiera : 2008.05.16
USA, 2008
komedia romantyczna, 95 min.
Reżyseria: Jeff Lowell
Obsada: Eva Longoria Parker, Paul Rudd, Lake Bell, Jason Biggs

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:47:57
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html