Źródło: Okay

Już po zabawie   -   08/4/2004
Koszykarze Unii/Wisły przegrali wczoraj w Krakowie trzeci z rzędu mecz z Anwilem Włocławek i nie zagrają w półfinale Era Basket Ligi. Mecz był zacięty i wyrównany, jego losy ważyły się do 35 minuty. Jeszcze pod koniec drugiej kwarty Małopolanie prowadzili 12 punktami. Niestety, brakło koncentracji i kondycji w ostatnich minutach spotkania.

>

Unia/Wisła Paged Tarnów - Anwil Włocławek 73:87 (14:11, 26:21, 13:28, 20:27)
Stan rywalizacji play off do trzech zwycięstw 3-0 dla Anwilu, który awansował do półfinału.

Unia/Wisła: Piotr Szybilski 20, Brandun Hughes 18, Michael Ansley 15, Mujo Tuljkovic 8, Łukasz Seweryn 4, Krzysztof Mielczarek i Jacek Sulowski po 3, Wojciech Żurawski 2, Zbigniew Doliński 0.
Anwil: Vladimir Krstic 19, Gintaras Kadziulis 18, Armands Skele 13, Sharone Wright 10, Donatas Zavackas 9, Robert Witka 7, Dusan Bocevski 6, Gatis Jahovics 3, Piotr Szczotka 2, Marek Miszczuk 0.

Date        : Thu, April 25, 2024 08:07:50
IP          : 18.191.186.72