To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Po raz czwarty wybiorą najlepsze kulinarne specjały    -   04/9/2008
Małopolski Smak
XXI Tarnowskiej Paradzie Konnej w Stadninie Klikowej od lat towarzyszy Małopolski Festiwal Smaku, organizowany przez Samorząd Województwa Małopolskiego przy współpracy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. 7 września w Klikowej odbędzie się tarnowski półfinał czwartej edycji tej imprezy, mającej na celu promocję małopolskich producentów, produktów lokalnych i tradycyjnych oraz potraw regionalnych.

Ogloszenie
>

W ramach Festiwalu w wybranych miastach Małopolski odbywa się cykl lokalnych półfinałowych kiermaszów produktów regionalnych zakończonych wielkim finałem na Placu Wolnica w Krakowie. Do udziału w kiermaszach półfinałowych zaproszono małopolskich producentów żywności różnych branż m.in. mięsnej, mlecznej, piekarsko-ciastkarskiej, przetwórców owoców i warzyw, restauratorów. W Tarnowskiej edycji Małopolskiego Smaku weźmie udział ponad 20 wystawców. W Kapitule Konkursowej oceniającej produkty zasiądą Zbigniew Kurleto – Prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników, Stanisław Chuchrzak - szef kuchni krakowskiej restauracji „Hawełka” oraz Theo Vafidis - doradca kulinarny znany z programu „Europa da się lubić”. W trakcie imprezy organizowane będą liczne konkursy i plebiscyty. Program całej Parady Konnej, której Małopolski Festiwal Smaku towarzyszy, podaliśmy w osobnej informacji.

Program imprezy:
godz. 12:00 - Otwarcie Kiermaszu produktów tradycyjnych i potraw regionalnych, oficjalne powitanie wystawców przez Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepielę
godz. 14:00 -Rozpoczęcie akcji „Małopolska Szkoła Smaku”- „Zostań szefem szefa kuchni”- wspólne gotowanie laureata konkursu na najlepszy przepis z mistrzem kuchni
godz. 15:00 - Rozpoczęcie Konkursu „Małopolski Smak”
godz. 16:30 - Zakończenie plebiscytu dla publiczności
godz. 18:00 - Rozstrzygnięcie konkursu i plebiscytu „Małopolski Smak” – wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom oraz losowanie nagrody dla publiczności.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(04-09-2008) głodny :
a czy coś tam dadzą zjeść

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-09-2008) głodny :
małą skibeczkę suchego chleba

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-09-2008) prv :
jesteście jak dziennikarze - przyjść, nażreć się za darmochę, wypić, a potem ponarzekać że nie dali jeszcze wałówy do domu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl