To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Młodzież z Tarnowa na Ukrainie    -   09/9/2008
Edukacyjny projekt „Kany”
8 września przedstawiciele Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA, Młodzieżowej Rady Miejskiej, koordynatorzy projektu z ramienia Polski i Ukrainy oraz tarnowscy nauczyciele w związku z projektem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu "Przemiany w Regionie"- RITA udali się na Ukrainę do zaprzyjaźnionej szkoły w Mościskach. Tarnowscy przedstawiciele w Mościskach będą prowadzili warsztaty, konferencje, ucząc naszych wschodnich sąsiadów jak organizować samych siebie w państwie demokratyczne, z naciskiem na tworzenie struktur organizacji pozarządowych.

Ogloszenie

-Majowa konferencja, która odbyła się w Tarnowie, z udziałem przedstawicieli młodzieży Polski i Ukrainy w na temat demokracji pokazała jak wielka jest potrzeba na wspólną wymianę poglądów oraz jak wielkie jest pragnienie działania na rzecz swojej Ojczyzny – informuje Jakub Drwal z „KANY”. -Wiele dyskusji, ciekawych spostrzeżeń a przede wszystkim owocnych warsztatów skutkuje większym zaangażowaniem obu stron. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok wielkiego zaangażowania w "Szkole Demokracji" tarnowskiej i ukraińskiej młodzieży , stąd też pomysł na rewizytę.
Tarnowscy przedstawiciele w Mościskach będą prowadzili warsztaty, konferencje, ucząc naszych wschodnich sąsiadów jak organizować samych siebie w państwie demokratyczne, z naciskiem na tworzenie struktur organizacji pozarządowych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl