Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Brydż sportowy dla dzieci i młodzieży jako kuźnia charakteru i obróbka talentu    -   19/9/2008
Sportowa szansa dla żądnych przygód
Tarnowska Akademia Umiejętności Brydżowych przypomina o trwającym wciąż naborze do nieodpłatnej Szkółki Brydża Sportowego. - Jeśli się zaangażujesz, dofinansowujemy twoje obozy, wyjazdy, turnieje i szkolenia. Jeśli znajdziesz się wśród najlepszych wypromujemy Cię i zasponsorujemy, wysyłając na najlepsze imprezy w kraju i za granicą - taką deklarację chętnym, którzy chcieliby rozpocząć naukę tej szlifującej intelekt gry, składa instruktor TABU, Krzysztof Ziewacz.

Ogloszenie
>
Według niego, 3 najważniejsze powody dla których warto się zapisać na kurs to : bardzo tanie i zawsze udane wakacje (także ferie), zwiedzenie wielu pięknych miejsc Polski i nowe przyjaźnie (wyjazdy sportowe) oraz hartowanie charakteru i polepszenie pracy mózgu (poprawa logicznego myślenia, lepsza wyobraźnia, koncentracja i pamięć). Grupy są w TABU zorganizowane wg poniższych kryteriów: stopień zaawansowania (grupa początkujących, średnio-zaawansowana i zaawansowana) i wiek uczestników (sekcja młodzików do lat 15, juniorów młodszych do lat 20.

Zapisy do szkółki:
* Telefonicznie: 014 636 00 63 lub 667 675 292
* E-mail: kz@tabu.tarnow.pl
* www.TABU.tarnow.pl (w komentarzach poniżej)

Terminy i miejsca zajęć to:
1. Szkółka TABU w MWSE (około 30 spotkań w okresie od 7.10.2008 do 30.06.2009, we wtorki w godz. 16.00-18.00 w MWSE (świetlica) przy ul. Szerokiej).
2. Kółko brydżowe w Gimnazjum nr 2 ul. M. Kopernika (termin zostanie ustalony na prezentacji multimedialnej w dniu 25.09.2008 o g. 16.00)
3. Kółko brydżowe w Gimnazjum w Żabnie ul. Jagiełły (piątki, ok. 17.00)
4. Szkoła Podstawowa nr 18 ? (jest już kilku śmiałków, być może uda się zorganizować tam stałe zajęcia).
Istnieje możliwość dojazdu instruktora do dowolnej miejscowości poza Tarnowem, gdyby zebrała się grupka przynajmniej 16 chętnych i jakieś możliwości sfinansowania projektu z gminnego budżetu. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na : www.TABU.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(21-09-2008) next :
Zapraszam na stronę o TARNOWSKICH Inwestycjach >>> www.nexttarnow.tnb.pl możesz się tu dowiedzieć o inwestycjach tarnowskich możesz sam dodawać artykuły o inwestycjach, komentarze, oceny jest FORUM na którym tez możesz się wypowiadać !!! ZAPRASZAM >>> www.nexttarnow.tnb.pl

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl