Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uwaga człowiek!    -   22/9/2008
Wszystkie dźwięki tęczy II
Tarnowska Artystyczna Konfraternia serdecznie zaprasza na pierwszy po wakacyjnej przerwie wieczór z cyklu „Uwaga człowiek”; tym razem będzie to propozycja dla miłośników poezji. 24 września (środa) o godz. 18:15 w Muzeum Okręgowym (Gmach Główny – Rynek 20-21), w muzycznej osnowie zaprezentowany zostanie wybór poezji i prozy Anny Szymańczuk.

Ogloszenie
>

-Zainaugurowany przed wakacjami cykl „Wszystkie dźwięki tęczy” jest pomysłem sprzed kilku lat; pierwotnie miał to być cykl audycji radiowych – mówi nasz dziennikarz, Mirosław Poświatowski, autor spotkań. –To takie kameralne wieczory, podczas których, okraszone gawędą i odpowiednio dobraną muzyką prezentowane są wiersze przede wszystkich tych starszych osób, które piszą do szuflady – ale nie tylko, przecież ostatnim razem mieliśmy do czynienia z poezją ludzi młodych. Bardzo liczę na to, że np. słuchacze Akademii Trzeciego Wieku zechcą podzielić się z nami swoimi literackimi pasjami, nadsyłając wiersze. Chciałbym też móc skorzystać z propozycji twórców nie tylko tarnowskich.
W środę, 24 września o godz. 18:15 w Muzeum Okręgowym (podcienia) zaprezentowany zostanie wybór poezji i prozy Anny Szymańczuk, posiadającej w swoim dorobku kilka naprawdę wartych uwagi tomików...
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl