Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziesiąta kolejka spotkań w pierwszej lidze piłki ręcznej    -   04/12/2008
Powalczyć w Łodzi
Szczypiorniści tarnowskiej Unii, biorący udział w rozgrywkach pierwszej ligi grupy B, w najbliższą niedzielę stoczą pojedynek z ChKS-em Łódź. Dotychczas tarnowianie odnieśli trzy zwycięstwa i zaliczyli sześć porażek. Każda następna porażka, będzie spychać tarnowian na pozycję spadkową. Niedzielny rywal tarnowian dotychczas tylko raz zaznał smak zwycięstwa, ale równocześnie czterokrotnie remisował i przegrywał. Czy tarnowianie po porażce w Białej Podlaskiej, są w stanie powalczyć o zwycięstwo w Łodzi?

Ogloszenie

To jest pytanie, na które otrzymamy odpowiedź w niedzielny wieczór. Wiele zależy od dyspozycji graczy tarnowskich, ale równie dobrze od bramkarzy, którzy ze zmiennym szczęściem stają między słupkami. Na pewno liczyć możemy na Pawła Biesia, który w dotychczasowych dziewięciu meczach, zdobył 56 bramek dla tarnowskiego zespołu. 48 trafień do bramki rywala ma na koncie Marcin Niedojadło. Po powrocie na ligowe parkiety Marcina Ogarka, wniósł on nieco świeżości w grę zespołu. Dobre spotkanie w Białej Podlaskiej zaliczyli Bartłomiej Siedlik i Mikołaj Grzesik, jednak czy i tym razem zabraknie tarnowskim szczypiornistom sił w końcowych minutach meczu?
Wśród gospodarzy niedzielnego spotkania – Chojnickiego Klubu Sportowego z Łodzi, najwięcej trafień do bramki rywala zaliczył Piotr Pawlak – 49. W ostatnim swoim meczu, łodzianie przegrali w Zabrzu z liderującym Powenem 19:33.

(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947