Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tarnowscy piłkarze w finale Mistrzostw Polski !    -   05/12/2008
Hesed w drodze do Bielska
Tarnowski zespół PUKS Hesed awansował do finału Mistrzostw Polski U19 w futsalu, które odbędą się w najbliższy weekend w Bielsku Białej. Czas od eliminacji upływał pod znakiem treningów, sparingów, analizy gry na podstawie zapisów dvd. Ostatnie dni to czas piłkarskich szlifów oraz doskonalenia założeń taktycznych. Kończące etap przygotowań sparingi z Tarnovią jak i Unią Tarnów pokazały wielki potencjał futsalowej młodzieży. Co ważne, większość chłopców ma przed sobą co najmniej 3 lata gry w U19, gdyż ich wiek pozwala na grę w niższych wiekowo rozgrywkach.

Ogloszenie
>

-Jesteśmy w finale mistrzostw Polski i na pewno do Bielska nie jedziemy na wycieczkę- mówi Jakub Drwal trener PUKS Hesed- Każdy z 14 chłopców jadących na finał jedzie pełen wiary w sukces. Wiemy, iż nasi rywale dłużej goszczą na salonach futsalowych, co nie znaczy, że tanio skórę sprzedamy. Ten turniej ma nas uczyć jak i wskazać drogę na kolejny rok pracy z tarnowską, futsalową młodzieżą. Już dzisiaj dziękuję sponsorom, którzy przycynili się do naszego wyjazdu, Urzędowi Miasta Tarnowa, Prezesowi klubu, kierownikowi, którzy poświęcają swój czas na pracę na rzecz rozwoju młodzieży.
Ostatnim etapem kończącym a zarazem podsumowującym kalendarzowy rok 2008 będzie spotkanie Kadry z przedstawicielami Urzędu Miasta Tarnowa 10 grudnia w Kawiarni Teatralna.(jd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947