Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Przedszkolu nr 18    -   26/1/2009
Pomóc najmłodszym
37 dzieci poniżej 6. roku życia korzysta w tym roku szkolnym z zajęć zorganizowanych w ramach Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, działającego od września w Publicznym Przedszkolu nr 18 przy ulicy Westerplatte 10. Z maluchami pracują pedagog, psycholog i logopeda, a w razie konieczności także fizjoterapeuta.

Ogloszenie
>

„Wczesnym wspomaganiem” objęte są dzieci, których rozwój jest utrudniony ze względu na stan zdrowia lub różnego rodzaju zaburzenia sprawnościowe. To praca bezpośrednio z dzieckiem i jego rodziną, ukierunkowana na pobudzanie oraz stymulację psychoruchową i społeczną. Zadania zespołu to m.in. udzielanie wsparcia rodzicom lub opiekunom, ukierunkowanie pracy z dzieckiem (w tym diagnozowanie ewentualnej potrzeby wsparcia jej odpowiednim sprzętem), nawiązanie kontaktu z zakładem opieki zdrowotnej lub inną placówką, w celu zapewnienia dziecku koniecznej rehabilitacji.
Opieką objęte są także dzieci poniżej 3. roku życia. W ich przypadku prowadzone są zajęcia indywidualne – w przedszkolu lub w domu rodzinnym. Na potrzeby zespołu, w budynku przedszkola wydzielono odrębne pomieszczenia, które wyposażono w specjalistyczny sprzęt i pomoce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947