Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podnieś kwalifikacje, zdobądź nowe    -   26/1/2009
Kursy zawodowe
Od 1 marca Tarnowskie Centrum Edukacji oraz Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 prowadzić będą kursy spawacza, fryzjera i grafika komputerowego. To oferta dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w tych zawodach, bądź uzyskać nowe umiejętności od podstaw. Szkolenia przeznaczone są dla osób pełnoletnich, pracujących, z wykształceniem nie wyższym niż średnie. Nabór prowadzony będzie w lutym. Z kursów, których organizatorem jest nasze miasto, mogą skorzystać mieszkańcy całej Małopolski, ale pierwszeństwo mają tarnowianie – informuje nowy Wydział Marki UMT.

Ogloszenie
>

Kursy odbędą się w ramach projektu „Klucz do sukcesu – nowe kwalifikacje zawodowe”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy pokrywają jedynie 10 procent kosztów szkolenia (266 złotych). Poniżej prezentujemy informacje o poszczególnych kursach:

- kurs spawacza gazowego – metodą 311
Szkolenie łączy kurs spawacza gazowego blach i spawacza gazowego rur. Czas trwania – 240 godzin, w tym 200 godzin zajęć praktycznych. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.

- kurs fryzjera
Uczestnicy poznają podstawowe umiejętności fryzjerskie oraz najnowsze trendy i techniki. Czas trwania – 240 godzin, w tym 160 godzin zajęć praktycznych. Ukończenie kursu zostanie potwierdzone certyfikatem.

- kurs grafika komputerowego
Szkolenie obejmie m.in. zajęcia z programami graficznymi Photoshop i Flash, obróbkę zdjęć, tworzenia grafiki i prezentacji multimedialnych wraz z przygotowaniem do publikacji na stronach internetowych. Czas trwania – 56 godzin z grupach 10-osobowych. Ukończenie kursu zostanie potwierdzone certyfikatem.

Wszystkie szkolenia połączone są z nauką języka angielskiego (integralna cześć kursu), w wymiarze 40 godzin.
Nabór prowadzony będzie w lutym. Ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia będą się odbywały od 1 marca do 30 czerwca. Jedna osoba nie może uczestniczyć w więcej niż jednym kursie. Szkolenia przeznaczone są dla osób zatrudnionych (w rozumieniu kodeksu cywilnego lub kodeksu pracy).
W sprawach kursu należy się kontaktować z Biurem Projektu „Klucz do sukcesu – nowe kwalifikacje zawodowe”, działającym w Tarnowskim Centrum Edukacji (33-101 Tarnów, ul. Zbylitowska 9), tel. 014 633 01 24, e-mail: tcetarnow@op.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947