Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Obchody XXIV Światowego Dnia Młodzieży w Tarnowie    -   01/4/2009
Codziennie dawać świadectwo
Młodzież z całej diecezji przyjedzie do Tarnowa w Niedzielę Palmową, 5 kwietnia. Młodzi wraz z duszpasterzami przejdą ulicami miasta, będą uczestniczyć we Mszy św., wysłuchają także koncertów na rynku.

Ogloszenie

-Nasze spotkanie podczas diecezjalnych obchodów Światowego Dnia Młodzieży niech umocni Was w dawaniu codziennego świadectwa „wielkiej nadziei”, którą jest Chrystus, w tworzeniu przestrzeni przyjaznej każdemu życiu – tak ordynariusz tarnowski bp Wiktor Skworc, zachęca młodych do udziału w spotkaniu. Rozpocznie się ono w niedzielę o godz. 10.30, zbiórka na parkingu obok klasztoru sióstr karmelitanek przy ul. Krzyskiej. Droga Krzyżowa przejdzie ulicami miasta w kierunku katedry. Podczas nabożeństwa, młodzi usłyszą świadectwa odnoszące się do tegorocznego hasła roku duszpasterskiego „Otoczmy troską życie”, m.in. o walce z nałogami, oraz o przyjmowaniu choroby i cierpienia.
O godzinie 13.15 w tarnowskiej katedrze zostanie odprawiona Msza św. Podczas liturgii, w procesji z darami, będą niesione deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego, które młodzież będzie mogła podjąć w tym dniu. To modlitwa trwająca dziewięć miesięcy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone. Po Mszy św., na tarnowskim rynku zaplanowano koncerty religijnych zespołów młodzieżowych. Poczęstunek dla uczestników obchodów XXIV Światowego Dnia Młodzieży i mieszkańców miasta, przygotuje Fundacja „Kromka Chleba”.

Przygotowała Ewa Biedroń - (DSI) Diecezjalny Serwis Informacyjny
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(02-04-2009) rrrrr :
czy ten portal juz klechy przejeły ,nic tylko info o klechach i ich sprawach !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-04-2009) Szczepan :
rrrrr znalazłem na tym portalu kilka Twoich komentarzy. Pewnie miałeś jakieś niemiłe spotkanie z "klechami", albo coś innego Cię spotkało co do tej pory jakoś nie daje Ci spokoju. Może nadszedł czas, aby coś z tym zrobić...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-04-2009) zozi :
Ja tez zauwazylem ze nasz kochany sfrustrowany rrr ma jakis problem z "klechami". A swoja droga panie rrr: jezeli cie sprawy klechow nie obchodza i masz ich dosc to po kiego buca czytasz te info?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl