InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Gminne zawody sportowo-pożarnicze    -   22/6/2009
Zmagania w gminie Tarnów
W sobotę, 20 czerwca na stadionie LKS Sokół Wałki odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zawody, w których wzięło udział czternaście drużyn, zostały rozegranie w czterech kategoriach.

Ogloszenie

W grupie A, którą stanowią seniorzy, zwycięzcami okazała się jednostka OSP z Woli Rzędzińskiej, drugie miejsce zajęły ex aequo jednostkom OSP z Koszyc Małych i ze Zgłobic, natomiast miejsce trzecie przypadło w udziale gospodarzom strażakom-ochotnikom z Jodłówki-Wałek. Zwycięzcy odebrali z rąk wójta Grzegorz Kozioła nie tylko puchary, ale i nagrody rzeczowe. Nagrodą za zwycięstwo był czek o wartości półtora tysiąca złotych na zakup sprzętu i umundurowania na kwotę, zdobywcom drugiego miejsca przypadły czeki o wartości tysiąca złotych, zaś nagrodą za miejsce trzecie był analogiczny czek o wartości pięciuset złotych.
Nieco mniejsze nagrody przypadły jednostkom kobiecym startującym w grupie C – zwycięski czek na trzysta złotych wywalczyła drużyna z Jodłówki-Wałek, zaś czek na dwieście złotych za zajęcie drugiego miejsca otrzymała żeńska drużyna z Łękawki.
W grupie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych męskich zwyciężyła OSP Wola Rzędzińska, otrzymując w nagrodę czek o wartości trzystu złotych, na drugim miejscu uplasowała się OSP Koszyce Małe, inkasując czek na dwieście złotych, natomiast miejsce trzecie zajęła młodzież z Jodłówki-Wałek, której przypadł w nagrodę czek wartości stu złotych. W czwartej kategorii wystartowała jako jedyna żeńska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Koszyc Wielkich, automatycznie zwyciężając w tej kategorii.
-Z roku na rok zwiększa się aktywność naszych jednostek OSP – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł. -Widać to również po zawodach, które cieszą się niesłabnącą popularnością – dodaje.
PP
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32