Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plenerowa zbiórka przyborów szkolnych    -   11/8/2009
Pomóc każdy może
Mniej zamożnym rodzicom i uczniom po raz drugi wychodzi naprzeciw tarnowski radny – żużlowiec Robert Wardzała. Przeprowadzi on w dniu 13 sierpnia br. plenerową zbiórkę przyborów szkolnych. Akcja odbędzie się na Placu Sobieskiego w godzinach od 11:00 do 16:00. Jednocześnie radny zwraca się z prośbą do miejscowych właścicieli sklepów i hurtowni z artykułami szkolnymi o wsparcie akcji i przekazanie tego typu asortymentu.

Ogloszenie

-W tamtym roku dzięki zaangażowaniu i otwartości mieszkańców Tarnowa i regionu tarnowskiego oraz mediów tarnowskich udało nam się zrealizować akcję „Pomóż każdy może”, wtedy widzieliśmy radość i uśmiechy na twarzach uczniów zwłaszcza tych najmłodszych. Tak jak rok temu i teraz dochodzą do mnie sygnały, że wiele tarnowskich rodzin nie stać na całkowite wyposażenie dziecka do szkoły. Jeżeli znajdą się pieniądze na tornister czy plecak, to brakuje ich już na książki, ćwiczenia a nawet wyposażenie piórnika. Dlatego, postanowiłem zorganizować kolejny raz plenerową zbiórkę przyborów szkolnych. 13 sierpnia, w czwartek, w samym centrum miasta, przy specjalnym stoliku czekał będę na wszystkich, którzy zechcą pomóc – mówi pomysłodawca akcji. -Ważny jest każdy gest, mniejszy lub większy. Bardzo wdzięczny będę za przyniesienie tornistra czy stroju sportowego, jak również paczki kredek, ołówków i bloku rysunkowego. Niech każdy w miarę swoich możliwości, wspomoże akcję. Sklepów papierniczych i kiosków w pobliżu Placu Sobieskiego nie brakuje, wystarczy wejść i kupić drobnostkę. Zapewniam, że wszystkie przedmioty tak jak rok temu trafią w dobre ręce – dodaje radny Wardzała.
Wraz z inicjatorem zbiórki, na Placu Sobieskiego pracować będą wolontariusze – uczniowie z tarnowskich szkół. Przyniesione przez tarnowian przedmioty, trafią do szkół na początku września. We współpracy z dyrekcjami poszczególnych placówek i pedagogami szkolnymi otrzymają je dzieci, które potrzebują takiej pomocy.

Jednocześnie radny Robert Wardzała zwraca się z prośbą do miejscowych właścicieli sklepów i hurtowni z artykułami szkolnymi o wsparcie akcji i przekazanie tego typu asortymentu. -Dzięki temu przyborów szkolnych będzie więcej i uda się skuteczniej pospieszyć z pomocą przed pierwszym dzwonkiem – mówi pomysłodawca. Można się kontaktować pod numerem telefonu 601 417 601.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(11-08-2009) Unit :
Taaaaak, jesteśmy w UNII, żebractwo trwa...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2009) fvfk :
Ja bym to nazwal pomocą...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2009) kkk :
I tak trzymac. Im wiecej takich pomyslow tym wiecej ludzi bedzie mialo szanse dostac zarowno dostac pomoc jak i dawac.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-08-2009) krzys :
w sumie to cos mozna dorzucic a ile dzieciaki beda mialy pozniej radochy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2009) monika :
Dobry pomysl oby tylko ludzie zrozumieli ze sa dzieci ktore potrzebuja pomocy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-08-2009) Unit :
Ja bym to nazwał jednak żebractwem, przybory i podręczniki szkolne powinno zapewnić Państwo Polskie, które konstytucyjnie gwarantuje bezpłatne szkolnictwo publiczne. Nie wiem ile kosztuje nasza zbędna \"misja pokojowa\" w Afganistanie, ale mały procent tych wydatków aby wspomóc dzieci, nasze polskie, przyszłość Narodu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2009) karolina :
Napewno Unit ma racje ze Panstwo powinno brac na siebie takie sprawy ale jest jak jest i pewnie sie to szybko nie zmieni. I dlatego wespre ta zbiorke.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2009) Tarnowianka :
Kolejna autopromocja osoby Wardzały......czyżby zbliżłały się nowe wybory ??? Jak mam ochotę to pomagam personalnie a nie na forum...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-08-2009) loki :
dobrze chłop robi i brawo że wogóle ma chęc bo z zawiści że będzie miał troche więcej to go nie wybrano do europarlamentu a kowala wsadzono on wam pomoże

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947