Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rowerem na Jasną Górę    -   23/8/2009
Kolarska pielgrzymka
Jak co roku, również obecnie Sekcja Turystyki Kolarskiej tarnowskiego „Sokoła –Świat Pracy” organizuje już po raz 12 „Pielgrzymkę Rowerową Sokołów na Jasną Górę”. W tym roku pielgrzymka odbędzie się w dniach 11 – 13 września. Zapisy trwają do dnia 29 sierpnia. Koszt pielgrzymki, obejmujący noclegi, częściowe wyżywienie, obsługę techniczną oraz powrót autokarem to jedynie 80 zł.

Ogloszenie

Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w lokalu „Sokoła” w pomieszczeniach Oddziału Nr 2 tarnowskiej „Solidarności” przy ul. Wałowej 6 m.4 Ip w godz. 13:00-15:00. We wtorki i piątki można się zapisać również w godz. 15:00-16:30. Koszt pielgrzymki obejmujący noclegi, częściowe wyżywienie, obsługę techniczną oraz powrót autokarem wynosi 80,00 zł od osoby, dla powracających we własnym zakresie 70,00 zł, członkowie „Sokoła” 10,00 zł mniej. Ze względów technicznych ilość uczestników jest ograniczona do 75 osób. O zapisie decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty.
Szczegółowy program pielgrzymki zawierający również warunki uczestnictwa jest zamieszczony na stronie: www.sokol.okay.pl oraz dostępny w miejscu zapisów.

Na zdjęciu: wyjazd ubiegłorocznej pielgrzymki. Foto ze strony organizatora.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-08-2009) Trybik :
Jadę na rowerze słuchaj do byle gdzie Rower mam posłuchaj w taki różowy jazz Może byś tak Damian wpadł popedałować Ubierz się w obcisłe bo to warto mieć styl I depniemy sobie ode wsi dode wsi Może byś tak Damian wpadł popedałować Flaga na maszt Irak jest nasz A rower jest wielce OK Rower to jest świat Dziki pies patoldy słuchaj nie gadaj że Też tam jest a potrafi się wściec Otóż rower nas ocala jak grom petroladę Zup terroru Damian chyba mamy już dość Deser się należy bo od wojny masz szok Może byś tak Damian wpadł popedałować Flaga na maszt Irak jest nasz A rower jest wielce OK Rower to jest świat Futu futu Futu futu Futu futu Ja jestem spoko kolarz I mam na imie Trish A oto ludu wola Cool na maxa full i ekstra Z powodu karambola Obsunął mi się strój I nie wiem czemu wołam Cool na maxa full i ekstra Wołam... Jadę na rowerze słuchaj do byle gdzie Rower mam posłuchaj w taki różowy jazz Może byś tak Damian wpadł popedałować Ubierz się w obcisłe bo to warto mieć styl I depniemy sobie ode wsi dode wsi Może byś tak Damian wpadł popedałować Flaga na maszt Irak jest nasz A rower jest wielce OK Rower to jest świat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-08-2009) Legiunia :
Ja jestem kibicem Legii i nie jezdze na rowerze, bo na rowerach jezdza slabeusze. Ja potrafie przejsc piechota 64 km dziennie tak jak niegdys rzymski Legionista.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-09-2009) kicek :
kolesie ktorzy przejezdaja dziennie po 200 km to slabeusze? Niezle...Poza tym aby przejsc 60 km dziennie to trzeba miec czas. Rowerem szybciej. Poza tym co m wspolnego kibicowanie z jazda na rowerze? Bez sensu...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947