Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bilety na O!płateczki Rockowe Wojtka Klicha – wyprzedane    -   17/12/2009
Brak biletów na wyjątkowy koncert kolęd
Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata) - Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha o którym informowaliśmy - rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc 25 grudnia o godz. 1: 0 w Piwnicach TCK. Niestety, wszystkie bilety zostały już wyprzedane – i to zaledwie w ciągu dwóch dni...

Ogloszenie

”Zwykle Rockowe Opłateczki, cieszyły się dużym zainteresowaniem, również tym razem publiczność nie zawiodła. W ciągu zaledwie w ciągu dwóch dni wszystkie bilety zostały wyprzedane (stan na 16.12.2009r.). Na pocieszenie spośród internautów, którzy wyrazili chęć otrzymywania NEEWSLETTERA TCK (więcej: www.tck.pl), w dn. 22.12.09 wylosujemy osobę, której przekażemy dwuosobowe zaproszenie na ten koncert.” - piszą organizatorzy koncertu.

W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu. Jak co roku i tym razem koncert będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości.

Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywano płytę koncertową w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. ”Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka…” - pisze dyrektor TCK, Tomasz Kapturkiewicz.

W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie: Wojtek Klich- wokal, gitara, Jerzy „Kobra” Drobot- bas, Bartłomiej Rojek- perkusja, Magda „Ruda” Stalmach oraz Goście.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947