Młody tenisista Tarnowskiego Klubu Tenisowego został zwycięzcą SUPERMASTERS PZT 2010   -   09/3/2010
Konrad Supermaster
W rozegranym w Pabianicach Turnieju Nadziei Tenisowych Konrad Słowik triumfował w kategorii do lat 12-tu. Podopieczny trenera Jana Pajora po raz pierwszy wystąpił w tym prestiżowym turnieju, do którego zapraszanych jest 6 najlepszych zawodników rankingu PZT. Młody zawodnik TKT Tikkurila Tarnów wygrał wszystkie mecze.

Najpierw Konrad Słowik  w  fazie grupowej pokonał 6/2 6/2  Michała Sikorskiego TUKS Kozica Piotrków  i Maksymiliana Raupuka SKT Sopot 6/4 6/1.  W półfinale  wygrał  6/1 6/3 z Bartoszem Klukowskim UKS  Okęcie Warszawa, a w finale 6/3 6/2  z nr 2 rankingu PZT Piotrem Matuszewskim KT Start Łódź. Konrad Słowik jest bezapelacyjnym nr 1 w Polsce w kategorii  do lat 12-tu. W kończącym się sezonie halowym wygrał wszystkie najważniejsze imprezy zdobywając złote medale i tytuły mistrzowskie w : Drużynowych Mistrzostw Polski,  Mistrzostwach o puchar PZT w singlu i w deblu, Supermastersie.  Obecnie rozpocznie przygotowania do sezonu letniego, w którym zadebiutuje  w  turniejach  międzynarodowych  do lat 12-tu i 14-tu  oraz  Mistrzostwach Europy.
Niedługo  powinno być głośno o innych zawodnikach Tarnowskiego Klubu Tenisowego :  Justynie Baran, Jakubie Węgrzynie, Mateuszu Bizonie, Karinie Błaś, Aleksandrze Kucie,  którzy już odnoszą sukcesy w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych  i są  powoływani na konsultacje centralne oraz wojewódzkie.

Date        : Tue, April 16, 2024 23:54:20
IP          : 3.19.31.73