Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Błyskawiczny Konkurs Millennium.Intarnet.pl   -   06/8/2004
Sequel udanej i cieszącej się sporą popularnością komedii kryminalnej "Jak ugryźć 10 milionów" z Brucem Willisem w roli głównej, można od dziś oglądać w kinie Millenium. Mamy dwa podwójne zaproszenia zaproszenia dla inTARnautów na premierowe seanse filmu w Mościcach. Jeszcze dziś wieczorem ogłosimy kolejny quiz dla naszych użytkowników, w którym nagrodą będzie płyta DVD z innym filmem Bruce`a. Zapraszamy.

Ogloszenie

JAK UGRYŹĆ 10 MLN DOLARÓW 2
USA, 2004, komedia kryminalna
15 lat, 98 min.,
reżyseria: Howard Deutch, scenariusz: George Gallo,
obsada: Bruce Willis, Matthew Perry, Amanda Peet, Natasha Henstridge, Kevin Pollak

Emerytowany zabójca na zlecenie Jimmy “Tulipan” Tudeski, wiedzie wraz z żoną Jill spokojny żywot w meksykańskiej willi z widokiem na plażę, wiele mil od swego poprzedniego życia. Dzięki sfałszowanej karcie dentystycznej Jimmy sfingował własną śmierć i znalazł sobie nowe zajęcie. Pewnego dnia pod drzwiami Tudeskich zjawia się nieproszony i niezbyt mile widziany gość z przeszłości. Zdyszany i zdesperowany Oz błaga ich, by pomogli uratować jego żonę Cynthię przed węgierską mafią. Teraz Jimmy, Oz i Jill będą musieli rozwikłać komplikującą się coraz bardziej mafijną intrygę.

"Pracowałem kiedyś z Johnem Hughesem, autorem paru świetnych komedii – mówi reżyser Deutch, przekazał mi wtedy ważną naukę: traktuj komedię poważnie. Nigdy tego nie zapomnę. Jeśli zaczynasz w filmie opowiadać dowcipy i równocześnie mrugasz do widza okiem i trącasz go łokciem, to koniec. Widz już w nic nie uwierzy, bo ty w to nie wierzysz. Nie znaczy to wcale, że nie możesz tworzyć bohaterów szalonych czy przerysowanych, takich jak Lazlo. Jest on operowy, przesadny, ale ma swoje świetne momenty. Kevin potrafi je uchwycić i wykorzystać. Matthew, Bruce, Kevin i Amanda potrafią uczynić swoje zwariowane postaci wiarygodnymi. Czasami, dysponując taką >wysokooktanową< grupą lepiej nie wchodzić im w drogę. Jak mawiał Billy Wilder, jestem nauczycielem, chłopcem do bicia, służącym i psychologiem – w zależności, co trzeba zrobić, by pomóc im znaleźć właściwe tony, taka jest moja rola."

Tradycyjnie już ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą są bezpłatne podwójne zaproszenia do kina Millennium. Wystarczy wymienić 5 filmów, w których zagrał Bruce Willis i odpowiedź tę przesłać pod adres redakcji : studio@intarnet.pl (tym razem koniecznie pod ten adres !). W poczcie o temacie MILLENNIUM , proszę też podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz termin wybranego (w czasie weekendu) seansu. Na odpowiedzi czekamy dzisiaj (piątek, 6 sierpnia) do godziny 14.00. Następnie spośród uczestników zabawy wybierzemy dwóch inTARnautów - szczęśliwców, którzy wraz z zaproszonymi osobami bedą mogły zobaczyć film w "Millennium".

Ci, którzy będą mieć mniej szczęścia już wieczorem będą mogli wziąć udział w kolejnym quzie, w którym nagrodą jest płyta DVD z poprzednim filmem Bruce`a Willisa "Włamanie na śniadanie". Zapraszamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947