Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Międzynarodowy wyścig kolarski aktualizacja   -   08/6/2010
Karpacki Wyścig Kurierów
Mieli wyruszyć z Tarnowa, jednak z uwagi na klęskę powodzi na terenach przebiegu trasy tego wyścigu, w ostatniej chwili jego program został zmieniony. W dniach 9-13 czerwca odbywać się będzie kolejny Karpacki Wyścig Kurierów – międzynarodowa, dobrze obsadzona impreza kolarska o wysokim poziomie trudności, organizowana na terenie Polski i Słowacji. Oficjalne otwarcie wyścigu ostatecznie rozpocznie się prezentacją ekip na terenie KSG, ul. Wita Stwosza 7 w Tarnowie, w czwartek 10 czerwca o godz. 14:30. Sponsorem głównym wyścigu jest Karpacka Spółka Gazownictwa, zaś wśród sponsorów oficjalnych znajduje się m.in. tarnowski Poldim.

Posłuchaj, co o wyścigu mówią: Marek Kosicki, dyrektor wyścigu, Bogdan Pastuszko, prezes zarządu Karpackiej Spółki Gazownictwa, Tomasz Żak, rzecznik prasowy spółki POLDIM :

Ogloszenie

Ze względu na klęskę powodzi na terenach przebiegu trasy wyścigu w ostatniej chwili został zmieniony jego program – nie odbędzie się I etap Wojnicz - Szerzyny. Oficjalne otwarcie wyścigu rozpocznie się prezentacją ekip na terenie KSG, ul. Wita Stwosza 7 w Tarnowie, w czwartek 10 czerwca o godz. 14:30. Na trasie wyścigu znajdują się gminy: Szerzyny, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Jałonka oraz na Słowacji – Stara Bystrica i Dohnany.
11 czerwca (piątek) o godz. 10:00 zawodnicy wystartują z Knurowa, by przez Ochotnicę Górną i Sromowce, poprzez kilka przełęczy (premie górskie i lotne) dotrzeć do Jabłonki, pokonując dystans 109 km (godz. 19:00).
12 czerwca o godz. 14:00 zawodnicy wystartują ze Starej Rystricy, jadąc do miejscowości Dohnany (127 km).
13 czerwca – start V etapu i meta: Dohnany. Długość trasy 120 km.

Sponsor główny wyścigu: Karpacka Spółka Gazownictwa. Sponsorzy oficjalni: SAP (SVK), Elektrownia Stalowa Wola TAURON, DMI Trade (SVK), POLDIM, Janom (SVK).
MP

Foto: konferencja prasowa wyścigu. Od lewej: Marek Kosicki, dyrektor wyścigu, Bogdan Pastuszko, prezes zarządu Karpackiej Spółki Gazownictwa, Tomasz Żak, rzecznik prasowy spółki POLDIM.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947