Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dunajec Zbylitowska Góra - Iskra Tarnów 0:3    -   10/6/2010
Zwycięstwo Iskry Tarnów
Iskra Tarnów pokonała w Zbylitowskiej Górze tamtejszy Dunajec w stosunku 3:0 i umocniła się na prowadzeniu w tabeli tarnowskiej ligi okręgowej. Piłkarze z Krzyża mają już 9 punktów przewagi nad drużyną Rylovii, która dziś niespodziewanie uległa Unii Niedomice 0:1.

Ogloszenie

Pierwszą bramkę dla Iskry zdobył Robert Larwa, dla którego był to pierwszy gol w dotychczasowych występach. W 32 minucie wykorzystał błąd defensywy Dunajca, którzy wybili piłkę po zamieszaniu podbramkowym przed pole karne. Piłka po uderzeniu Larwy z 22 metrów po rykoszecie obrońcy z impetem wpadła do bramki. 
Kolejne bramki dla gości padły tuż po przerwie. Najpierw w 51 minucie meczu rzut wolny wykonywał Kwiatek. Jego strzał odbił się od muru, lecz dobitka uderzeniem z lewej nogi wpadła przy słupku bramki bezradnego bramkarza gospodarzy. Pięć minut później groźną kontrę wyprowadza Iskra. Po podaniu Kozioła do Lecha, ten dwoma zwodami mija obrońców przy linii bocznej boiska i idealnie zagrywa do niepilnowanego w polu karnym Barwacza. Ten bez chwili zastanowienia umieszcza piłkę przy lewym słupku bramki Dunajca. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. 

Była to kolejna - czwarta z rzędu wygrana Iskry bez straty gola, która walnie przyczynia się do historycznego sukcesu małego klubu z Tarnowa - Krzyża.

Dunajec Zbylitowska Góra - Iskra Tarnów 0:3 (0:1)
Bramki dla Iskry: 32 min. Larwa, 51 min. Kwiatek, 56 min. Barwacz
Skład Iskry:
Kasprzyk - W. Mruk, D. Żak, J. Żak, Larwa - Cierpich, Barwacz (89 min. Foszt), Derlaga, Kozioł (80 min. Guzy) - Lech (65 min. Zarzycki), Kwiatek.

Kolejne spotkanie - najbardziej prestiżowe w sezonie - Iskra rozegra w niedzielę o godz. 17:00 z Rylovią Rylowa na własnym stadionie.
www.iskra.tarnow.pl

Michał Guzy

Na zdjęciu: Michał Górka (sędzia główny) i Marcin Barwacz (Iskra Tarnów)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947