Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Iskra Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 1:0    -   21/6/2010
Feta na stadionie KS Iskra Tarnów
To było święto dla Iskry Tarnów. Po zwycięstwie nad Ciężkowianką Ciężkowice 1:0 zawodnicy wraz z kibicami odśpiewali chóralne „V liga V liga Iskierka!”. Były szampany, sztuczne ognie, podziękowania i gratulacje od Zarządu KS Iskra oraz Przedstawicieli TOZPN. Świetnie spisał się Klub Kibica KS Iskra, który przygotował oprawę meczową i podczas zabawy pomeczowej, niespotykaną nawet na stadionie Bruk-Betu w Niecieczy.

Ogloszenie

Spotkanie obu zaprzyjaźnionych drużyn prowadzone było w spokojnym tempie bez szarpanych akcji. W pierwszej połowie meczu przewagę optyczną w grze i posiadaniu piłki mieli gospodarze, natomiast to goście stworzyli więcej sytuacji podbramkowych. Zaczęło się jednak od próby Kozioła, po którego strzale piłka przeleciała ponad bramką gości. W 20 minucie meczu Bałut celnie uderzał z rzutu wolnego na bramkę Kasprzyka – ten jednak nie dał się zaskoczyć. Następnie gra w środku pola się wyrównała. Kolejną sytuację Ciężkowianka miała 10 minut później również z rzutu wolnego, Truchan celował w długi róg bramki Iskry, jednak Kasprzyk skutecznie sparował piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi w zamieszaniu przed polem karnym Ciężkowianki w korzystnej sytuacji znalazł się Kwiatek, którego strzał z 16 m wyśmienicie obronił Truchan. W 37 minucie meczu w dogodnej sytuacji po kontrze gości znalazł się Bałut, jednak jego strzał minął lewy słupek bramki Iskry. Końcówka pierwszej połowy meczu to naciski gości nie potrafili z rzutów rożnych doprowadzić do zdobycia bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Iskry. Już w 50 minucie meczu okazję do strzelenia gola miał Lech, którego uderzenie padło łupem Truchana. Pięć minut później z dystansu próbował Derlaga, minutę później Gajda. Cel Iskra osiągnęła w 66 minucie meczu. Źle wybitą piłkę przez obrońców Ciężkowianki przejął Guzy, minął Ruchwę i dośrodkował wprost na głowę niezawodnego w tej rundzie Kwiatka, dla którego była to 8. bramka w barwach Iskry Tarnów. Do końca meczu jeszcze obie drużyny miały po jednej szansie na zmianę wyniki spotkania. W 73 minucie meczu dośrodkowanie Derlagi trafia do Kozioła, który jednak strzela obok bramki. W 82 minucie goście za sprawą Stanucha mogli doprowadzić do remisu. Na straży jednak strzał Kasprzyk, który umiejętnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Iskra Tarnów – Ciężkowianka Ciężkowice 1:0 (0:0)
Bramka: 66 min. Piotr Kwiatek

Iskra - Kasprzyk – D. Mruk, W. Mruk, J. Żak, Kozioł (75 min. Syrowy), Derlaga, Gajda, Guzy (68 min. M. Cierpich), Foszt (46 min. R. Cierpich) – Kwiatek, Lech (86 m in. Szponder)
Trener: Zbigniew Pożdał

Ciężkowianka – R.Truchan – Oleksowicz, Więcek, Gaca, K. Truchan, Jaśkiewicz - M. Truchan (46 min. Ruchwa), Hołda - Bałut, Stanuch, Żaba

Żółta Kartka: Foszt (Iskra)
Sędziował:
M. Stec (Bochnia)

Widzów: 100

galeria: http://picasaweb.google.pl/ziemirski.norbert/IskraTarnowCiezkowianka#. Relacja i fotografie na www.iskra.tarnow.pl.

Michał Guzy

Foto: Norbert Ziemirski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947