Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   40 tysięcy z projektu dla mieszkańców powiatu brzeskiego    -   25/6/2010
Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą II
5 lipca br. rozpocznie się III nabór do projektu „Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą II”, który jest adresowany wyłącznie do mieszkańców powiatu brzeskiego (mieszkańców, pracujących lub uczących się na terenie powiatu brzeskiego). Ideą projektu jest aktywne wspieranie zatrudnienia poprzez powstawanie na terenie małopolski mikroprzedsiębiorstw. Projekt zakłada udzielenie nowopowstającym przedsiębiorstwom jednorazowego wsparcia kapitałowego w wysokości 40 tys. zł. oraz wsparcia pomostowego-kapitałowego przez okres co najmniej 6 miesięcy w wysokości 800 zł. Osoby uczestniczące w projekcie zostaną objęte również wsparciem szkoleniowo-doradczym podczas którego przyszli przedsiębiorcy otrzymają niezbędną wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności. Szkolenia obejmować będą tematykę z zakresu księgowości małej firmy, podstaw prawa, opracowywania biznes planu, marketingu oraz planowania strategicznego.

Ogloszenie

Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będąca partnerem projektu zaprasza do swojego Punktu Obsługi mieszczącego się w Tarnowie przy ul. Szujskiego 66, I piętro pok.107 wszystkie osoby mające pomysł na własny biznes i chcące założyć własną działalność gospodarczą. Nabór trwa do 5 -16 lipca br. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać na stronie www.nowafirma-malopolska zakładka ZMPII oraz dzwoniąc do Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA pod numer telefonu /014/623 55 12.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(26-06-2010) ddd :
Nie należysz do Platformy, albo nie masz kogoś kto do niej należy, nie masz co szukać w TARR. Dzwinym trafem w poprzednich edycjach dotacje dostawali pociotki ludzi związanych z agencją. Oczywiście, bo byli najlepsi.:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2010) mali :
głupstwa! Jestem beneficjentem projektu...dostałam dotację i wcale nie jestem związana z platformą. Widze że ddd wybory rzuciły się na mózg

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2010) ddd :
Taa, a co prowadzisz innowacyjny zakład kosmetyczny? albo fryzjerski? a może robisz koraliki?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2010) Mariusz :
Biznes nie koniecznie musi być całkowicie innowacyjny. Mylicie pojęcia. Całkowicie innowacyjne projekty w ramach programu \"Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą\" wymagane są tylko, jeśli aplikuje się do lidera projektu - w Mieście Kraków. PHU ADOX www.dotacje-up.pl

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl