Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy konkurs - TEMI w Świcie   -   27/8/2004
Mamy kolejny konkurs dla naszych inTARnautów, w którym nagrodami są atrakcyjne zestawy upominków (kosmetyki, zegary, gadżety). Fundatorami nagród są: tygodnik TEMI, obchodzący w tym roku jubileusz ćwierćwiecza istnienia oraz Dom Handlowy "Świt". Przez cztery kolejne piątki ogłaszać będziemy nazwiska innej trójki uczestników - zwycięzców zabawy, przygotowanej wspólnie z TEMI i "Świtem". Pierwsza edycja rusza właśnie teraz !

Ogloszenie

Zasady zabawy są bardzo proste. Co tydzień pytać będziemy, gdzie na terenie Domu Handlowego "Świt" (na którym stoisku) zawisł banner promocyjny TEMI o wymiarach 1 m x 0,5 m ? Oczywiście, udzielenie prawidłowej odpowiedzi na to pytanie bez odwiedzin "Świtu" jest możliwe tylko teoretycznie... Co tydzień - w piątek popołudniu - banner będzie zresztą zmieniał swoją lokalizację, przenosząc się na inne stoisko. Na odpowiedzi naszych inTARnautów czekać będziemy do kolejnego piątku, punktualnie do godziny 14.00. Co tydzień wyłonimy trzech nowych zwycięzców zabawy. Pierwszym będzie osoba, która nadeśle do nas odpowiedź najwcześniej. Dwóch pozostałych zwycięzców wyłaniać będziemy spośród autorów wszystkich innych (prawidłowych !) odpowiedzi, które dotrą do naszej redakcji do piątku do godziny 14.00. O wynikach poinformujemy na stronach portalu niezwłocznie po losowaniu.
W kolejnych edycjach cotygodniowej zabawy nie będą mogli brać udziału zwycięzcy jego poprzednich edycji, przez cały czas trwania konkursu nie mogą w nim uczestniczyć także pracownicy naszego portalu oraz ich rodziny.

Odpowiedzi na pytanie, gdzie aktualnie wisi banner TEMI, należy przesyłać do naszej redakcji drogą elektroniczną, na adres: redakcja@intarnet.pl, podając - poza odpowiedzią - swoje imię i nazwisko oraz tel. kontaktowy. E-maila prosimy zatytułować (temat wiadomości): "Temi w Świcie". Czekają na Was naprawdę atrakcyjne nagrody. W sumie rozdamy 12 zestawów upominków przygotowanych przez TEMI i Świt. Zapraszamy do zabawy !

Wyniki I Tygodnia

Wyniki II Tygodnia

Wyniki III Tygodnia
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 13)Dodaj komentarz
(28-08-2004) MM - 47 :
Czyżby redakcji upadającego TEMI nie było stać na wymyślenie jakiegoś bardziej ambitnego konkursu? Przecież nikt z potencjalnych nabywców nie kupuje w Świcie. Tam się tylko ogląda raz na jakiś czas. Zakupy się czyni w centrach handlowych przy Hodowlanej, przy ul. Błonie. Czyżby pan Kupiec o tym nie wiedział?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2004) Robert :
Po pierwsze : nikt nie każe niczego kupować w tym konkursie (jak dobrze czytam) a po drugie nie wiem, dlaczego sądzisz, że NIKT nie kupuje w "Świcie". Nie tylko często tam wciąż zaglądam i robię od czasu do czasu zakupy, ale ciągle też w małym tłoku mijam się z innymi kupującymi przy wejściach i na (ruchomych) schodach. Może to nie to, co kiedyś, gdy w Tarnowie był tylko "Świt" (i Sezam w Mościcach), ale bez przesady. I jeszcze jedno mnie nurtuje - owo "upadające TEMI" w twojej wypowiedzi. Jak TEMi jest upadające to z ciebie jest biedronka. Małość i ta bezinteresowna zawiść, która "po chrześcijańsku" w kraju czasami wyłazi z ludzi - i tym razem w wypowiedzi MM 47 wyziera.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2004) mirco :
żałosny jest ten MM. Ludzie, już wszystko Wam chyba w tym mieście przeszkadza. Wyjedźcie, oczyśćcie atmosferę, ech

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-08-2004) Jakub Kwaśny :
Co do formy konkursu ... no coz, lepsza jest jednak forma z losowaniem. Bo nie wszyscy maja czas na bieganie wczesnie rano by obaczyc gdzie wisi baner, a pozniej predziutko wyslac maila. Jak lubie wszystkie internetowe konkursy to na ten jestem chyba za leniwy :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-08-2004) krakus :
Zdala od Temi ! Od momentu kiedy ukazal sie cykl artykulów o M.Ciesielczyku zaczolem regularnie kupowac ta gazete ! Jedyne srodki przekazu to Temi reszta jak Maks i Mtk star to wazeliniarze ! tchorze i cioty ktore boja sie mowic co w trawie piszczy ! nie wiem moze sie myle ,moze jest inaczej ! ale i tak uwazam temi za jedna z lepszych gazet ! i mimo ze przyszedlem tutaj z kraka to teraz jako mieszkaniec Tarnowa uwazam ze tez nalezy miec swoja gazete ! tak jak glos Nowej Huty itd... nie czujecie klimatu co tu duzo gadac ! KAZDE MIASTO MA SWOJA GAZETE ! MY MAMY TEMI :) niezle na haslo reklamowe ; ) hehehe pozdro dla calej redakcji !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-09-2004) Konkursowicz :
posłuchali Jakuba. I dobrze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-09-2004) Ania :
I gdzie wyniki?? :P:P:P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-09-2004) klekle :
poszukaj, a znajdziesz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-09-2004) Antygalicjanin :
Jakoś nie ciągnie mnie do tarnowskich publikatorów - sparzylem się na nich. TEMI....ostatnio numer tego pisma kupiłem....pół roku temu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-09-2004) ja :
chcialem tylko zapytac gdzie sa wyniki? prosze o pomoc

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-09-2004) Aga :
w archiwum będą... w wiadomościacg głównych ;-))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-09-2004) Ala :
Czyżby nie było chętnych?? Nikomu się nie chciało do Świtu pędzić?? :P:P:P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-09-2004) klekle :
już są wyniki. Ale znowu nie ja ;-(((((

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947