Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Boulderzy już na ścianie   -   28/8/2004
Na tarnowskim Rynku rozpoczęły się dziś przed południem Międzynarodowe Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej w konkurencji boulderingu. W zawodach bierze udział nie tylko czołówka polskich wspinaczy, ale też sportowcy z Ukrainy, Słowacji i Czech. Impreza z każdą godziną przyciąga na Starówkę coraz więcej widzów, z uznaniem obserwujących karkołomne wyczyny zawodników.

Ogloszenie
>

Dziś zakończą się eliminacje (kobiet i mężczyzn), wieczorem odbędą się jeszcze zawody w skokach do chwytu. Finały (po 12 najlepszych zawodniczek i zawodników) - jutro od 17.30. Zakończenie zawodów i dekoracja medalistów - o 21.30.

Organizatorzy (dyrektorem zawodów jest mistrz w tej konkurencji Tomasz Oleksy, niestety nie startujący ) przygotowali też sciankę wspinaczkowa dla widzów. Korzystają z niej, co nie może dziwić, głównie dzieci. Wiele z tych wspinaczy - amatorów z wypiekami na twarzy obserwuje potem jak kolejne "problemy" (jest ich w sumie do pokonania cztery na ścianach wspinaczkowych) zaliczają profesjonaliści.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(30-08-2004) klekle :
fajna impreza

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2004) mandra :
"zaliczają profesjonaliści":) - zaliczają albo nie,raczej częściej - nie":) w sumie było niezle,chociaz mogłoby byc lepiej- troche głowa mnie bolała od darcia komentatora...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2004) Matek :
Super imprezka oby więcej na rynku takiej rozrywki !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947