Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   MISTiA w budynku BGK   -   07/9/2004
Wczoraj otwarto nową siedzibę tarnowskiego Ośrodka Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji w Tarnowie. Biuro przy ul. Żydowskiej zostało przeniesione do gmachu Banku Gospodarstwa Krajowego przy ul. Mickiewicza 2. MISTiA nadzoruje m.in. pracę punktów konsultacyjno-doradczych dla przedsiębiorców z sektora MSP.

Ogloszenie
>

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie intensyfikuje działania na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Od 11 września - poinformował dyrektor Instytutu, Krzysztof Lipski - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorstw ogłosiła, że w całej Polsce ruszają punkty konsultacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tę informację przyjęliśmy z ulgą, ponieważ działalność punktów do tej pory była finansowana z naszych funduszy. Teraz można liczyć na środki Ministerstwa Gospodarki przekazywane poprzez PARP.

Funkcjonowanie punktów jest bardzo ważne. Potwierdzają to rzesze zainteresowanych. Biuro przy ul. Żydowskiej odwiedzało setki osób. Do tej pory z porad mogły korzystać zarówno osoby, które przygotowywały się do otwarcia firmy, jak i przedsiębiorcy z pewnym doświadczeniem. Teraz w Punkcie Konsultacyjnym znajdą informację wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą.

Zdaniem Krzysztofa Lipskiego, przed właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw rysują się dobre perspektywy. Wielu skorzystało już ze środków europejskich. Istnieje potężna grupa przedsiębiorców, którzy zrozumieli, że warto zainwestować, by spełnić unijne procedury i skorzystać z funduszy. Wielkim optymizmem napawa fakt, iż polscy przedsiębiorcy potrafią szybko odnaleźć sie w nowej sytuacji - podkreślił szef MISTiA.

W nowej siedzibie tarnowskiego Oddziału można było wczoraj porozmawiać z dyrektorem Krzysztofem Lipskim, zastępcą dyrektora Romanem Ciepielą i kierowniczką Oddziału Anną Gruszczyńską. Na co dzień informacją służy tarnowski zespół.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl