To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Anty-kolejkowy system rejestracji pojazdów?   -   13/9/2004
Indywidualne umówienia na rejestrację pojazdu mają być antidotum na kolejki, które w ostatnich tygodniach ustawiały się w magistracie a także na działaność "staczy", którzy - zdaniem dyrektora Marka Oracza z UMT - żerują na naiwności niektórych petentów jego Wydziału Komunikacji. Nowy system rejestracji rusza w środę 15 IX od 10.00.

Ogloszenie
>

Zmiany powinny wpłynąć korzystnie na proces obsługi mieszkańców oraz zlikwidować proceder tworzenia nieformalnych list kolejkowych.

Zdaniem Dyrektora Wydziału Komunikacji Marka Oracza, antidotum na działalność kolejkowych „staczy” będzie indywidualne umawianie się na termin rejestracji pojazdu. W okienku numer 6 Wydziału Komunikacji osoby zainteresowane rejestracją pojazdu (zakupiony w kraju lub sprowadzony z zagranicy), będą umawiać się na konkretny termin załatwienia sprawy (dzień i godzina). Ważne przy tym, by osoby takie zgłaszały się osobiście wraz z kompletem dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu.

W wyznaczonym terminie i o wskazanej godzinie (już bez kolejek) będzie można zarejestrować pojazd (okienka 2,3,4). Uruchomione zostanie też specjalne okienko (nr 7) dla osób, które będą chciały dokonać zmian w zapisach dowodu rejestracyjnego (min. odbiór stałych dowodów rejestracyjnych, montaż instalacji gazowej lub haka, wpis lub anulowanie zastawów rejestrowych). Okienko to będzie czynne w poniedziałki, wtorki i piątki od godziny 8:00 do 15:00, zaś w pozostałe dni tygodnia od 10:00 do 17:00. W tych samych godzinach czynne będzie okienko nr 6. Okienka rejestracji pojazdów (nr 2,3,4) będą czynne w poniedziałek i wtorek od 10:00 do 17:00, w środę, czwartek i piątek od 8:00 do 15:00.
na podstawie informacji UMT
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 23:07:46
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html