Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Mieszkanie dla studenta   -   14/9/2004
Zbliża się nowy rok akademicki. Tarnowskie środowisko studenckie jest coraz liczniejsze. Sporo, studiujących osób pochodzi z innych miejscowości, na czas nauki poszukują więc pokoi do wynajęcia. Ilość wolnych miejsc w akademikach jest niewielka w stosunku do potrzeb, nieliczni otrzymują przydział, spora część może liczyć jedynie na prywatne kwatery.

Ogloszenie
>

Od kilku lat Duszpasterstwo Akademickie "Tratwa" także w tej sprawie spieszy z pomocą młodym ludziom. Co roku o tej porze "Tratwa" przyjmuje rolę pośrednika. Tak jest i tym razem. W związku z małą ilością akademików w naszym mieście, wynajęcie pokoi w blokach lub domach jednorodzinnych na korzystnych warunkach finansowych, czasem nawet symbolicznych, byłoby wielkim wsparciem młodzieży akademickiej, zwłaszcza tej z mniej zamożnych środowisk i mogłaby stać się konkretną odpowiedzią na apel Ojca Świętego o świadectwo i wyobraźnię miłosierdzia - pisze duszpasterz akademicki ks. Artur Ważny. Naszym pragnieniem jest - dodaje - aby napływające do nas oferty mieszkań, były przede wszystkim przejawem ewangelicznej postawy i intencji, świadczących o otwartości ludzi Kościoła na potrzeby bliźnich, a nie tylko poszukiwaniem dodatkowych źródeł dochodów".

Zgłoszenia można kierować na adres: Wydział Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30, tel. 631 73 90 lub fax. 631 73 99. Jest to adres do korespondencji dla DA "Tratwa". (kis)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(14-09-2004) M.Wietrzyk :
Hmmmm... nic nie mówię :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) mat :
no comments

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) a :
Co wam przeciez kazdy moze soebie szukac mieszkania przez co hce.A ze darmo raczej niedostanie to inna sprawaTak wietrzyk tzrymaj na zawsze eheh

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl