Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   "Talia" coraz bliżej   -   15/9/2004
2 października rozpocznie się w Tarnowie VIII Międzynarodowy Festiwal Komedii „Talia”. W tym roku pokazanych zostanie ponad dwadzieścia sztuk. Nie zabraknie gwiazd z Joanna Żółkowską, Jerzym Stuhrem i Zbigniewem Zapasiewiczem na czele. Charakter festiwalu będzie miał także wymiar europejski – zapowiada dyrektor Teatru im. Ludwika Solskiego Wojciech Markiewicz.

Ogloszenie

Wystąpią m.in. teatry ze Lwowa i Pleszowa.
W ramach festiwalu komedii organizowane będą warsztaty, m.in. zajęcia dziennikarskie w Radiu MAKS. Wydawana będzie także festiwalowa gazeta, a chętni poddani zostaną charakteryzacji w magicznym saloniku „Portretowni”. Zaplanowano też promocję książki o postaciach związanych z Tarnowskim Teatrem, inaugurującym już 51. sezon artystyczny.

W Teatrze tymczasem trwają przygotowania do nowego spektaklu, według tekstów Henryka Cyganika. Mowa o sztuce "Krynicki Ostaniec. Rzecz o Nikiforze", która opowiada historię krynickiego Matejki. Już niebawem na ekrany polskich kin wchodzi film Krzysztofa Krauze o Nikiforze. Dla widzów tarnowskiej sceny stworzy to wyjątkową okazję do porównania opowieści teatralnej i filmowej o legendarnym malarzu-prymitywiście.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(15-09-2004) Winetou :
Nawet dobre przedsiewziecie chociaz pare dobrych spektakli.Byłem w tamtym roku było ok .Tylko ,ze czesc kasy z miasta cholerka i co powie dupeerSzxkoda tylko ,ze nikt niewspomni o gostku co wymyslił talie pare lat temu.Powiedziałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) future :
coś ubogie te propozycje, a przecież nie samą Talią Teatr żyje. Za mało kreatywności

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl