Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   2-3 X: Odyseja Ciężkowicka   -   16/9/2004
W trakcie pierwszego październikowego weekendu na terenie Pogórza Ciężkowickiego i Rożnowskiego odbędzie się ODYSEJA CIĘŻKOWICKA czyli II ROWEROWY MARATON NA ORIENTACJĘ. Forma rajdu sprawia, że jest on wyzwaniem dla prawdziwie wolnych bikerów, uwielbiających przemierzać nieznane tereny będąc zdanym wyłącznie na siebie. Trasa zostanie wytyczona po najpiękniejszych zakątkach Pogórzy, pomiędzy Tarnowem a Nowym Sączem.

Ogloszenie

"Odyseja" miała odbyć się już w kwietniu, została jednak odwołana z powodów organizacyjnych. Zawody odbędą się zatem w dniach 2-3 października 2004 roku. Ich centrum będą Ciężkowice. Biuro maratonu będzie zlokalizowane w Centrum Kultury i Promocji, na Rynku tego uroczego miasteczka.
W zawodach mogą uczestniczyć 2-osobowe zespoły. Warunkiem dopuszczenia do startu jest ukończenie 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić w biurze zawodów pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach.
Uczestnicy 150 km rajdu wyjadą na trasę zaopatrzeni w najnowszą mapę turystyczną okolic Tarnowa, która przygotowywana jest właśnie przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie i wydawnictwo COMPASS z Krakowa. Wydawnictwo dofinansowane zostanie ze środków przeznaczonych na realizację kolejnego etapu Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Wydanie mapy jest częścią projektu usług promocyjnych wyłonionego w konkursie PAOW dla powiatu tarnowskiego a opracowanego przez Agencję Informacyjną TAR-NET, wydawcę naszego portalu.

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie: tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl