To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Siódma kolejka IV ligi   -   16/9/2004
Siódmą kolejkę meczów rozegrali wczoraj piłkarze wschodniomałopolskiej grupy IV ligi. W lokalnych derbach Okocimski pokonał Tarnovię 2-1. Z Dunajcem w Nowym Sączu poradził też sobie lider - Bocheński. Nadal nie straciła punktu Unia, która pokonała w Kobylance w ciekawym meczu (8 bramek) najsłabszy dotychczas - Malinex. Piłkarzom gospodarzy udało się jednak zmniejszyć rozmiary nieuniknionej porażki (po 10 minutach "jaskółki" prowadziły już 3-0), zdobywając bramkę z karnego w ostatniej minucie meczu.

Ogloszenie
>

Wyniki 7.kolejki:
Dunajec Nowy Sącz - BKS Bochnia 0-2
Poprad Muszyna - Strażak Mokrzyska 2-1
Huragan Waksmund - Glinik Karpatia Gorlice 0-1
Łosoś Łososina Dolna - Wolania Wola Rzędzińska 5-0
Kolejarz Stróże - Tuchovia 1-2
Malinex Kobylanka - Unia Tarnów 3-5
Okocimski Brzesko - Tarnovia 2-1
Mecz Lubań Maniowy - Victoria Witowice Dolne odbedzie się za tydzień 22 września.

W tabeli nie zaszły zasadnicze zmiany. Nadal prowadzi Bocheński (19), który ma jeden punkt i rozegrany jeden mecz więcej niż Unia ( wciąż "wakujący" wynik przerwanego przez kibiców meczu inauguracyjnego w N.Sączu). "Jaskółki" mają z kolei przewagę 2 punktów nad Okocimskim, którego podejmować będą na własnym boisku już w najbliższą sobotę, w szlagierowo zapowiadających się derbach regionu. W tym samym czasie Bocheński podejmował będzie drugi tarnowski zespół, kiepsko radzącą sobie w tym sezonie - Tarnovię.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(16-09-2004) Dorota-Jędrzejów :
Jaskółki-powodzenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-09-2004) kibic :
Jak klika Kupca i Bienia nadal bedzie rzadziła Tarnovią to Panie świeć nad tym zespołem. Amen w pacierzu. Juz teraz niedołężny Kupiec, doprowadził klub do ruiny. A kibice jak nie mogą tak nie mogą oglądać meczów na stadionie Tarnovii

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-09-2004) Toviomaniak :
Pan K.staje się powoli grabażem Tarnovi przy udziale władz Tarnowa na czele z Panem Prezydentem B.!Ludzie pomóżcie Tarnovii wrócic do normalności!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-09-2004) z Bandrowskiego :
a co to jest "normalność" w przypadku Tarnovii ? Awans do III ligi za wszelką cenę (ileż to kasiory trzebaby było zainwestować, przeciez cały skład jest do wymiany) i obijanie się tam w roli czerwonej latarni - jak zawsze ? To już lepiej niech na boiskach V ligi się pasają, przynajmniej do tego nikt nie dokłada. Do d... są piłkarze, nie chce im się grać a atmosfera w zespole nie zależy od tego kto tam w klubie rządzi. Kokosów Kupiec z tego nie ma i jakiegoś "skoku na kasę" zarzucać mu nie można . Czy dla prestiżu warto się jednak babrać w tym g..... to już inna inszość. Przypuszczam, że tak trwa ten układ , bo dopóki Kupiec jest w Radzie to nikt nie zbędzie obiektów i terenu w środku miasta pod jakiś supermarket. Nie jest jeszcze tak źle, aby wyprzedawać dobra rodowe, na które apetycik mają różne wilki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl