Siódma kolejka IV ligi   -   16/9/2004
Siódmą kolejkę meczów rozegrali wczoraj piłkarze wschodniomałopolskiej grupy IV ligi. W lokalnych derbach Okocimski pokonał Tarnovię 2-1. Z Dunajcem w Nowym Sączu poradził też sobie lider - Bocheński. Nadal nie straciła punktu Unia, która pokonała w Kobylance w ciekawym meczu (8 bramek) najsłabszy dotychczas - Malinex. Piłkarzom gospodarzy udało się jednak zmniejszyć rozmiary nieuniknionej porażki (po 10 minutach "jaskółki" prowadziły już 3-0), zdobywając bramkę z karnego w ostatniej minucie meczu.

Okocimski Brzesko - Tarnovia 2-1
Mecz Lubań Maniowy - Victoria Witowice Dolne odbedzie się za tydzień 22 września.

W tabeli nie zaszły zasadnicze zmiany. Nadal prowadzi Bocheński (19), który ma jeden punkt i rozegrany jeden mecz więcej niż Unia ( wciąż "wakujący" wynik przerwanego przez kibiców meczu inauguracyjnego w N.Sączu). "Jaskółki" mają z kolei przewagę 2 punktów nad Okocimskim, którego podejmować będą na własnym boisku już w najbliższą sobotę, w szlagierowo zapowiadających się derbach regionu. W tym samym czasie Bocheński podejmował będzie drugi tarnowski zespół, kiepsko radzącą sobie w tym sezonie - Tarnovię.

Date        : Tue, April 16, 2024 21:07:54
IP          : 3.142.197.212