» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Źródło: inTARnet.pl

Siódma kolejka IV ligi   -   16/9/2004
Siódmą kolejkę meczów rozegrali wczoraj piłkarze wschodniomałopolskiej grupy IV ligi. W lokalnych derbach Okocimski pokonał Tarnovię 2-1. Z Dunajcem w Nowym Sączu poradził też sobie lider - Bocheński. Nadal nie straciła punktu Unia, która pokonała w Kobylance w ciekawym meczu (8 bramek) najsłabszy dotychczas - Malinex. Piłkarzom gospodarzy udało się jednak zmniejszyć rozmiary nieuniknionej porażki (po 10 minutach "jaskółki" prowadziły już 3-0), zdobywając bramkę z karnego w ostatniej minucie meczu.

Okocimski Brzesko - Tarnovia 2-1
Mecz Lubań Maniowy - Victoria Witowice Dolne odbedzie się za tydzień 22 września.

W tabeli nie zaszły zasadnicze zmiany. Nadal prowadzi Bocheński (19), który ma jeden punkt i rozegrany jeden mecz więcej niż Unia ( wciąż "wakujący" wynik przerwanego przez kibiców meczu inauguracyjnego w N.Sączu). "Jaskółki" mają z kolei przewagę 2 punktów nad Okocimskim, którego podejmować będą na własnym boisku już w najbliższą sobotę, w szlagierowo zapowiadających się derbach regionu. W tym samym czasie Bocheński podejmował będzie drugi tarnowski zespół, kiepsko radzącą sobie w tym sezonie - Tarnovię.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?

Jaskółki-powodzenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .

(16-09-2004) kibic :
Jak klika Kupca i Bienia nadal bedzie rzadziła Tarnovią to Panie świeć nad tym zespołem. Amen w pacierzu. Juz teraz niedołężny Kupiec, doprowadził klub do ruiny. A kibice jak nie mogą tak nie mogą oglądać meczów na stadionie Tarnovii