Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS/RDN
  
   ZPORR po tarnowsku   -   23/9/2004
Gruntowna modernizacja ulicy Krzyskiej i Piaskowej w Tarnowie coraz bliżej. Projekt przebudowy dróg dojazdowych do Parku Przemysłowego ma być finansowany w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Zespół ekspertów Urzędu Marszałkowskiego zaakceptował właśnie wniosek tarnowskiego samorządu w tej sprawie. Inwestycja ma kosztować przeszło 9 milionów złotych.

Ogloszenie

Co prawda projekt musi jeszcze zaopiniować Regionalny Komitet Sterujący i zarząd województwa małopolskiego, ale dotacje mamy prawie pewną – ocenia zastępca prezydenta Tarnowa Andrzej Sasak. Przebudowa dróg dojazdowych do Parku Przemysłowego to jedno z kluczowych działań mających na celu usprawnienie ruchu kołowego w mieście – dodaje prezydent Sasak. Samorząd Tarnowa aplikował do Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego o dofinansowanie kilku zadań. Jednak jak dotąd tylko wniosek w sprawie modernizacji ulicy Krzyskiej i Piaskowej zyskał akceptację ekspertów.

Projekt modernizacji dróg został oceniony w stuprocentowej skali na 93 procent. Jest także ogromna szansa, że ze środków strukturalnych powiat tarnowski dostanie 3 mln zł na modernizacje mostu w Ostrowie na Dunajcu. Ten wniosek został oceniony przez ekspertów na ponad 70 procent i także znalazł się bardzo wysoko w rankingu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl