Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Ruszyła budowa drugiej strażnicy   -   24/9/2004
Po trwających kilkanaście miesięcy przygotowaniach ruszyła nareszcie budowa drugiej jednostki straży pożarnej w Tarnowie. Na placu budowy pojawiły się dźwigi, spychacze, koparki i... widać już pierwsze efekty: w północnej części miasta - przy ulicy Błonie - powstaje budynek, w którym znajdzie się jednostka ratowniczo-gaśnicza.

Ogloszenie

Komendant Andrzej Mróz - szef tarnowskich strażaków zapowiada, że strażacy będą wyjeżdżać z ulicy Błonie do gaszenia pożarów i interweniowania przy wypadkach już w 2006 roku.
Pierwszy etap rozpoczętych właśnie prac będzie kosztował milion złotych. Strażacy liczą, że w przyszłym roku dostaną 2,5 miliona, aby oddać budynek w stanie surowym. Nowa jednostka ma obsługiwać ponad 100 tysięcy mieszkańców m.in. północnej części Tarnowa i okolicznych gmin.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(24-09-2004) Tolo :
Wreszcie doszło do skutku i dobrze blizej połnocnego Tarnowa.Tylko niewiem czy nie znajde się w sądzie bo pochwaliłem pomysł ehehhehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-09-2004) ziom :
mam nadzieje ze poprawia przy okazji zakret koncówke ulicy Jana Pawła do ulicy błonie chodzi mi zakret bo jest tragiczny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-09-2004) R2D2 :
Zakrętu nie poprawią bo Aleja Jana Pawła ma dochodzić prościutko do aurostrady na węzeł. Mam jednak nadzieję że założą ekrany antyhałasowe i poprawią przejścia dla pieszych np. jedno duże podziemne byłoby wskazane przy Os. Zielonym bo dzieciaki przechodzą na drugą stronę do Gimnazjum nr 8.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl