Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Swoje zdjęcia możesz zaprezentować również i Ty!    -   01/7/2011
Galeria Bezdomna znów w Tarnowie
Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie informuje, że Galeria Bezdomna po raz kolejny wraca do Tarnowa. Przypominamy: 2 lipca (sobota) BWA zaprasza wszystkich fotografujących na wystawę przy okazji Dni Tarnowa – Zderzenia 2011. Miejsca użyczył Urząd Miasta Tarnowa i będzie to budynek byłego internatu szkoły plastycznej przy skrzyżowaniu ul. Wałowej i Bramy Pilzneńskiej 4.

Ogloszenie

Dwa dni wcześniej (czwartek 30 czerwca i dziś, w piątek 1 lipca) odbywały się warsztaty fotograficzne które poprowadzą pomysłodawcy Galerii Bezdomnej – Tomasz Sikora i Andrzej Świetlik. Tematem warsztatów będzie ‘’Podróż’’ - nawiązywanie do obecnej siedziby BWA która znajduje się na Dworcu PKP.
Dlaczego „Galeria Bezdomna”? - bo nie ma stałego miejsca, pojawia się na chwilę i znika by ponownie otworzyć swoje podwoje w zupełnie innym miejscu. Pojawia się tam, gdzie tylko znajdzie się wolne miejsce gotowe na jakiś czas przygarnąć fotografię. Celem Galerii Bezdomnej jest umożliwienie prezentacji własnej twórczości wszystkim tym, którzy robią ciekawe zdjęcia oraz integracja środowiska. Impreza ma otwarty i nieformalny charakter.
”Jeżeli chcesz pokazać swoje zdjęcia, które dotychczas odkładałeś na półkę, to jest ten moment! Dopuszczalna jest każda forma wystawiennicza, od zwykłej odbitki do instalacji. Temat, forma i ilość prezentowanych prac są indywidualną decyzją autorów. Zapraszamy do udziału w tarnowskiej Galerii Bezdomnej” - piszą organizatorzy.

Uwaga:
We wnętrzach, tak jak zwykle przy montowaniu zdjęć w Galerii Bezdomnej wszystkie chwyty dozwolone – będzie można wbijać gwoździe, montować kołki itp., organizatorzy proszą jednak, żeby nie malować ani nie pisać po ścianach.
ROZKŁAD JAZDY :
Wszystko zaczyna się w sobotę rano w budynku przy Bramie Pilzneńskiej 4 w Tarnowie (zbieg ul. Wałowej i Lwowskiej)
Wieszanie prac w godzinach 8:00 – 17:00
Wernisaż o godz. 18:00
W tygodniu wystawa będzie czynna codziennie w godzinach: 9:00 – 17:00 od 2 – 10 lipca 2011 r. Zdejmowanie prac w poniedziałek 11 lipca, w godzinach 12:00 - 20:00.
JAK DOJECHAĆ
Z dworca można dojechać autobusami nr: 2,9,30,35.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl