Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawa fotografii Iwony Lisowskiej    -   11/7/2011
„Fotodrogowskazy” w Galerii TCK
Wakacje w pełni i pojawia się pytanie gdzie spędzić wolny czas. Odpowiedzią na nie może być wystawa fotografii autorstwa Iwony Lisowskiej „Fotodrogowskazy”, która prezentowana będzie w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury od 14 lipca do 27 sierpnia br. Wybrane fotografie, spośród setek zrobionych przez autorkę, zabiorą nas w podróż po polskich krajobrazach, pokażą, jak wiele jest miejsc, które warto odwiedzić i jak wiele piękna kryje w sobie nasz kraj. Wernisaż wystawy z udziałem autorki 13 lipca o godzinie 19:00.

Ogloszenie
>

”Kiedy próbujemy zdefiniować krajobraz, przychodzi na myśl porównanie, że tak jak nie zdajemy sobie sprawy z istnienia powietrza do czasu, dopóki się nad nim nie zastanowimy, tak samo nie dostrzegamy w pełni świata wokół siebie. Niezależnie od tego, czy mieszkamy w górach, nad morzem, czy w innej części naszego kraju, niezależnie też od tego gdzie chcemy się udać, warto zauważać przestrzeń wokół nas.
Na szczególną uwagę zasługują naturalne walory naszego kraju, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać takich wyjątkowych miejsc, a niektóre z nich są naprawdę blisko. Wystarczy tylko przekroczyć próg i ruszyć w drogę. W naszym kraju jest mnóstwo obszarów, które można podziwiać, które warto odkryć i poznać, szczególnie podczas letniego urlopu. Niech fotografie prezentowane w Galerii TCK, będą fotodrogowskazami, które skłonią Państwa do podróży, po Polsce i niech doprowadzą was do miejsc, których obraz, jak te fotografie, utrwali się w pamięci”
- piszą organizatorzy wystawy.

Iwona Lisowska, ur. w Tarnowie, absolwentka I LO w Tarnowie, Państwowego Studium Kulturalno – Oświatowego w Krośnie, specjalizacja fotografia – film oraz filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.
2008 Wystawa indywidualna „Gdzie pamięć – nie trzeba słów. Stary Cmentarz w Tarnowie”.
2010 Nagroda Prezydenta Miasta Zamościa na XXII Ogólnopolskim Biennale Fotografii „Zabytki”.
2010 Wystawa pokonkursowa „Zabytki”, Zamość.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl