Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Recital gitarowy Roberta Horny w Ratuszu    -   22/7/2011
Mistrzowskie interpretacje
Recital gitarowy Roberta Horny, jednego z najlepszych gitarzystów klasycznych w Polsce, odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 lipca, o g. 19.00 w tarnowskim Ratuszu. W programie recitalu znalazły się utwory m.in. Astora Piazzolli, które zawsze robią wrażenie nawet na osobach nie słuchających na co dzień klasyki.

Ogloszenie
>

Salę koncertową tarnowskiego Ratusza odwiedzić warto tego dnia tym bardziej, że Robert Horna gwarantuje wykonanie na poziomie najwyższym. Wirtuozeria połączona z brawurową interpretacją daje efekt niezapomniany. Przekonywali się o tym melomani w różnych częściach świata. Podróże koncertowe wiodły Roberta Hornę przez niemal całą Europę oraz Amerykę Południową. Prowadzi klasy mistrzowskie i zasiada w jury festiwali i konkursów gitarowych o międzynarodowym zasięgu. Koncertuje jako solista, kameralista oraz wykonuje koncerty z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych.  Jego bogaty repertuar obejmuje utwory muzyki dawnej, dzieła klasyków oraz kompozycje współczesne, a muzyczne zainteresowania sięgają różnych stylów.

W programie recitalu:
A. Piazzolla - Milonga del Angel
A.Piazzolla - Verano Porteno
A.Piazzolla - Invierno Porteno
D.Bogdanovic - Jazz Sonata
C.Domeniconi - Variations on an Anatolian Song
I.Albeniz - Granada
- Asturias
C.Domeniconi - Koyunbaba, Suite for guitar

Recital współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa i Starostwa Powiatowego w Tarnowie towarzyszy IV edycji ogólnopolskiego kursu gitarowego "Mistrz i uczeń" organizowanego przez Stowarzyszenie PLUS ULTRA w Tarnowie w Pałacu w Janowicach w gminie Pleśna. Bierze w nim udzial kilkudziesięciu uczniów szkół muzycznych z całego kraju, a w roli wykładowców występują nawybitniejsi pedagodzy i gitarzyści w kraju. W ramach kursu zaplanowany jest jeszcze jeden koncert w piątek, 30 lipca. W Sali Lustrzanej w Tarnowie zaprezentuje się wówczas trio: Robert Kabara (skrzypce), Arkadiusz Krupa (obój) i Michał Nagy (gitara).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947