Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Azoty Tarnów po raz trzeci w indeksie Respect    -   22/7/2011
Uznanie dla „Azotów”
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zakończyła III edycję prestiżowego projektu RESPECT Indeks. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 14 lipca w siedzibie GPW w Warszawie. W skład nowego portfela indeksu weszły w tym roku 22 spółki, w tym 7 nowych. Azoty Tarnów, spełniając bardzo wysokie wymagania i kryteria projektu RESPECT, znalazły się w elitarnym gronie spółek giełdowych już po raz trzeci. Poprzednio w edycjach z 2009 oraz 2010 roku.

Ogloszenie
>

Projekt RESPECT Indeks ma na celu wyłonienie spółek zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. W skład indeksu, w wyniku weryfikacji stopnia spełnienia przyjętych kryteriów, wchodzą każdorazowo wyłącznie spółki giełdowe działające zgodnie z najlepszymi standardami zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego (corporate governance), ładu informacyjnego i relacji z inwestorami, a także w obszarach czynników ekologicznych, społecznych i pracowniczych. Analiza historycznej dynamiki zmian wartości indeksów GPW dowodzi, że spółki zarządzane w sposób odpowiedzialny są bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Projekt jest realizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Podobne indeksy - krajowe i globalne - od kilkunastu lat funkcjonują na największych giełdach świata.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA po raz pierwszy ogłosiła wyniki RESPECT Ratingu oraz rozpoczęła publikację indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie w listopadzie 2009 roku. W skład pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej indeksu przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie weszło 16 spółek.
Więcej o Respect Indeks: http://www.odpowiedzialni.gpw.pl/
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(22-07-2011) g.c. :
no dobrze,ale czy można zrywac głupawe lakatgy PO,gdzie pisza o tyum, że są skujteczni.Tacy jak Grad,Ciepiela i ta...jak jej tam z RDN. Skuteczni? w budowei autostrad,stadionów, prywatyzacji stoczni z jegomościem z Kataru? Eee.Zrywać,zrywać,i ro im szybciej tym lepiej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-07-2011) szumowina :
W czym skuteczny okazał sie geodeta z Plesnej Grad,pełniacy chwilowo obowiązki ministra skarbu?W czym ta Augustyn?W czym skuteczny był Ciepiela Roman? Dla nas wyborców- w niczym.Im pędzej odejdą,tym lepiej.Grad do gminnej geodezji(tyle tam ziem do zmierzenia),Augustyn nigdzie, bo w RDN jej już nie przyjma, Ciepiela na doradce do spraw niejasnych przy prerzyden cie miasta. I tyle.o ptokach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947