Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: intarnet.pl
  
   Tarnów w finale konkursu Modernizacja Roku    -   20/9/2011
Cztery inwestycje nagrodzone
Uroczystym spotkaniem z udziałem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada oraz przedstawicieli inwestorów i wykonawców nagrodzonych inwestycji podsumowano wczoraj, 19 września w Galerii Miejskiej BWA na tarnowskim Dworcu PKP, XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku”. W finale konkursu znalazły się cztery tarnowskie inwestycje - funkcjonalne rozwiązanie drogowe, czyli modernizacja ulicy Gumniskiej, Dąbrowskiego oraz Ziaji. Nazwa „Tarnów” padała także przy okazji modernizacji internatu przy ul. Szarych Szeregów i budowy Pogotowia Opiekuńczego, jak również nowej elewacji Szkoły Szczepanika i kompleksowego remontu budynku dworca PKP.

Ogloszenie

Wyróżnienia, za pracę, dzięki której Tarnów odnotowywany jest na arenie ogólnopolskiej przygotowano dla firm i osób: Jacka Prześlugi – prezesa spółki Dworzec Polski, Andrzeja Juszczyka - dyrektora ds. marketingu i rozwoju Chemobudowy- Kraków S.A., Mariana Ćwięczka - właściciela przedsiębiorstwa budowalno-konserwatorskiego Antis, Jarosława Gajdosza - prezesa przedsiębiorstwa budowlanego Imbud, Justyny i Andrzeja Łabno z Biura Projektów i Usług Geodezyjnych Inwest Projekt Tarnów, Andrzeja Kuldanka z Biura Projektów Probud, Leszka Polaka z firmy BUDPOL ze Swarowa, Magdaleny Siedlik - dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Szczepanika oraz Zdzisława Musiała - dyrektor Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich.
Posłuchaj wypowiedzi Ministra Skarbu Aleksandra Grada :Przypomnijmy, że Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Materialnego Targi Pomorskie, Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa oraz Związek Powiatów Polskich.
MP

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(21-09-2011) eradycator :
22 lata temu, demokratycznie wybrany rząd RP zdecydował, że ma w d... polskie konstrukcje i polską naukę. Polską specjalnością są od tego czasu liczne wyprzedaże majątku narodowego: nigdzie na świecie nie można tak tanio kupić jak w Polsce - huty, stocznie, cukrownie , rafinerie, sieci telefoniczne i ciepłownicze, elektrownie, a ostatnio nawet gaz łupkowy. Nigdzie w całej Europie nie ma tak tanio jak w Polsce. Przodujemy też w Bezrobociu, a dodatkowo niedługo będziemy mieli najniższe w Europie emerytury, i to zarówno bezwzględnie, jak i w stosunku do średniej płacy, oraz najwyższy wiek emerytalny , a to miedzy innymi dzięki takim ekspertom jak Marek Góra z SGH http://www.farmer.pl/agroskop/ analizy-i-komentarze/likwidacj a-krus-pomoca-dla-rolnikow,31015.html#comment

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) abc :
Tylko że w latach 1945-89 nie budowało i nie modernizowało się w Polsce dróg, lini kolejowych, lini energetycznych, itd. to już nie napiszesz. Że Państwo przez lata było źle rządzone, a to co udało mu się wytworzyć wysyłano na wschód do czarnej dziury. Wróć się do komuny jak Ci było tam tak dobrze, wyjedź chłopie na Kubę albo do Korei jak tak tęsknisz. Gdyby nie kapitał zachodni w Polsce to byśmy byli drugą Białorusią.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) abc :
A wracając do tematu - brawa dla wyróżnionych!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) as :
zero dla Tarnowa same straty

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) xx :
@as - sam jesteś zero, nie widzisz że to miasto się zmienia?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-09-2011) TARNOWIANIN :
A za co został wyróżniony Musiał? Kto był dyrektorem TZDM w czasie kiedy robiono skrzyzowanie Dąbrowskiego Gumniska? Musiał czy Pyzdek bo nie jestem pewien? Chodzą słuchy wśród zaprzyjażnionych wiewiórek z parku niedaleko Urzedu Miasta, że szykuje się kolejna zmiana dyrektora TZDM.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl