To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z okazji jubileuszu Warsztatów Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II...    -   09/11/2011
Udany mityng
Dla uczczenia 5-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie zorganizowano mityng pływacki osób niepełnosprawnych intelektualnie. Pełne emocji zmagania odbyły się na krytej pływalni Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach. Jednym z celów mityngu było propagowanie aktywnego stylu życia, w tym pływania jako doskonałej formy rehabilitacji, rozrywki i zdrowej rywalizacji. Jak się okazało, mityng stał się także świetną okazją do integracji dla uczestników wszystkich placówek biorących udział w zawodach.

Ogloszenie

Do Tarnowa przyjechali uczestnicy i ich opiekunowie z siedmiu warsztatów z czterech województw. W sumie 30 uczestników stanęło na starcie w poszczególnych biegach. Przeprowadzono sześć biegów na dystansie 25 metrów stylem dowolnym (w czterech wzięli udział uczestnicy warsztatów, a w dwóch ich terapeuci i opiekunowie –Warsztat organizatora reprezentował kierownik Tomasz Eliasz Wardzała, który zajął trzecie miejsce). Trzy pierwsze miejsca z każdego biegu zostały nagrodzone medalami, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali puchary. Wręczone zostały również nagrody dla dwóch zawodników z najlepszymi czasami oraz dla trzech ośrodków, których uczestnicy zajmowali najlepsze miejsca. Ponadto każdy z warsztatów został obdarowany torbą pełną upominków, a wszyscy uczestnicy - skromnym poczęstunkiem.

Na zakończenie zawodów został rozegrany bieg na dystansie, który stanowiła szerokość basenu. Jego celem było stworzenie szansy wykazania się także uczestnikom ze znaczną niepełnosprawnością, ale przede wszystkim integracja i współpraca między nimi. Stąd przy ustalaniu drużyn wymieszano zawodników z różnych ośrodków. Każdemu zawodnikowi wręczono pamiątkowy dyplom za uczestnictwo.

Całość imprezy poprowadził dziennikarz sportowy Roman Kieroński. Mityng odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigał i i Starosty Tarnowskiego Mieczysława Krasa. Sponsorem zmagań było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:16:47
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html