To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rodzice pierwszego dziecka 2012 roku w Tarnowie obdarowani    -   04/1/2012
2 tysiące dla Milenki
Prezydent Tarnowa ofiarował pierwszej tarnowiance i jej Rodzicom prezent finansowy. Czek na 2 tysiące złotych, kwiaty i pamiątkowy list gratulacyjny zostały przekazane w szpitalu E. Szczeklika. Reprezentacji Urzędu Miasta towarzyszył personel szpitala, m.in. zastępca dyrektora Danuta Nosek i zastępca ordynatora dr Hanna Felis – Zyguła.

Ogloszenie

Jak informowaliśmy, pierwsze dziecko 2012 roku zamieszkałe w Tarnowie to córeczka Natalii i Łukasza. Dziewczynka urodziła się w Nowy Rok o godzinie 10.00 w szpitalu im. E. Szczeklika. Rodzice nie są jeszcze zdecydowani, ale prawdopodobnie będzie mieć ona na imię Milena. Dziecko waży 3800 i mierzy 56 cm. Jest zdrowe i od pierwszych chwil życia - uśmiechnięte.

Warto dodać, że szpital Szczeklika jest „niezawodny” pod względem symbolicznych narodzin. Pierwsze dzieci w Nowym Roku przychodzą tu na świat regularnie od kilku lat. Co ciekawe, przed dwoma laty, kiedy Tarnów rozpoczynał swój rok jubileuszowy, chłopiec o imieniu Patryk urodził się w tej placówce dokładnie o 13.30. To, jak wiemy, data lokacji Tarnowa. Tarnów od 1330! - informuje tarnowski magistrat.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:28:38
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html