To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wojniczanie nie zawiedli! Okazały wynik kwesty WOŚP    -   09/1/2012
WOŚP w Wojniczu
13 875,45 zł i 26 euro zebrano w gminie Wojnicz podczas wczorajszego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję zaangażowało się ok. 60 wolontariuszy – głównie uczniów gminnych gimnazjów. Młodzież kwestowała w miejscowościach Biadoliny Radłowskie, Łopoń, Grabno, Milówka, Olszyny, Wielka Wieś i Wojnicz od 7.00 do 17.00. Lokalni wolontariusze należeli do sztabu w Gromniku.

Ogloszenie

-Po raz pierwszy akcja została zorganizowana na terenie całej gminy. Warto było, mieszkańcy pokazali, że można na nich polegać! Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom, sympatycznym i pracowitym wolontariuszom oraz ich opiekunom. Słowa uznania należą się też proboszczowi wojnickiej parafii, Janowi Gębarowskiemu za życzliwe przyjęcie i udostępnienie sali oraz policjantom na czele z komendantem Markiem Brożkiem za czuwanie nad bezpieczeństwem wolontariuszy – mówił koordynator akcji w Wojniczu, Jan Szczerba z UM w Wojniczu.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na urządzenia do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Fot. Roman Bojdo
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:04:04
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html