To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kradł z żoną i koleżanką    -   18/1/2012
Złodzieje złapani
Kilkanaście kradzieży, włamań i grabieży z nagrobków może mieć na koncie 44 –letni mieszkaniec gminy Pleśnej, jego żona i koleżanka, zatrzymani przez policjantów z komisariatu Tarnów-Zachód. W domu mężczyzny policjanci ujawnili cały zestaw przedmiotów pochodzących z przestępstw. Kobiety oraz mężczyzna zostali zatrzymani. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogloszenie
>

44-latek, jego o pięć lat młodsza żona i 41-letnia koleżanka tworzyli „zgrany zespół”- razem mieszkali i popełniali przestępstwa. Na strychu domu, który zajmowali, policjanci znaleźli warte co najmniej kilkanaście tysięcy złotych, pochodzące z kradzieży przedmioty tj. sztuczne kwiaty i elektryczne znicze, elektronarzędzia, przewody elektryczne, huśtawkę i meble ogrodowe, betonowy grill, gipsowe figurki, rusztowania, łaty i stemple budowlane, węgiel, a nawet zamontowane w domu zatrzymanego, skradzione okna i drzwi.

W toku czynności ustalono, że zatrzymani działali w różnych konfiguracjach osobowych, na terenie Tarnowa i okolic, od jesieni ubiegłego roku.
Okradali ze zniczy i kwiatów nagrobki na cmentarzu w Tarnowie-Mościcach.
Za ich sprawą z terenu ogródków działkowych przy ul. Langiewicza i Chrobrego w Tarnowie zniknęło kilka żeliwnych wanien, zlewozmywaków, mebli ogrodowych i gipsowych figurek, a także pergoli i krzewów roślin.
Włamując się do baków pojazdów, pozbawili właścicieli jednej z tarnowskich firm kilkuset litrów paliwa, właścicieli innej firmy- kilkudziesięciu kilogramów węgla.
Skradzione i przemalowywane dla niepoznaki elektronarzędzia służyły nowym właścicielom, podobnie jak założone w domu sprawców, skradzione z nowobudowanego domu okna i drzwi.

Spawa ma charakter rozwojowy.
Policjanci w dalszym ciągu docierają do osób pokrzywdzonych.
Za czyny jakich się dopuścili grozi sprawcom kara pozbawienia wolności do lat 10.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:21:38
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html