To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  M. Poświatowski odpowiada A. Bartoszowi – w Tarnowskim Kurierze Kulturalnym    -   21/1/2012
Okres postępującego rozwoju Tarnowa
”Jest w Tarnowie portal internetowy. Wyróżniający się spośród innych. O ile inne informują, ten również komentuje rzeczywistość i to w sposób mocno emocjonalnie/politycznie ukierunkowany” pisze (ze zgrozą) pan Adam Bartosz, na co dzień dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie na jednym z nowych lokalnych portali (tarnowteraz). Wprawdzie palce dyrektorowi sztywnieją, za każdym razem gdy chce napisać „inTARnet”, ale przynajmniej zamieścił „printscreen” naszej sondy internetowej, dzięki czemu wiemy, że chodzi o nas. Nie odbieram nikomu prawa do posiadania takich czy innych opinii, jednak zarzucając komuś "grzech" komentowania rzeczywistości, łatwo można potknąć się o własne nogi i wpaść we własne sidła, zwłaszcza gdy samemu się tę rzeczywistość właśnie „komentuje”. Ale idźmy dalej: ”Czytając autorów ma się wrażenie totalnego rozgardiaszu, bałaganu, zagrożenia, czającego się zewsząd, nieudolności, upadku moralnego etc. Oczywiście wszystko to dzieje się poza załogą okopaną za www. A załoga ta i wspierający ją ochotnicy stanowią dla tego, co się na zewnątrz okopów dzieje, absolutnie przeciwstawny wzór moralności, porządku, uczciwości, mądrości etc.” - kiedy pierwszy raz przeczytałem te zdania, zrazu pomyślałem sobie, że pan Dyrektor pisze o „Gazecie Wyborczej”, czy jakiejś jej lokalnej mutacji, która wszędzie widzi zagrożenia, samemu stanowiąc przeciwstawny „wzór moralności, porządku, uczciwości, mądrości etc”.

Ogloszenie

Pan Dyrektor ma też za złe nam (?) i inTARnautom, że w naszej ostatniej sondzie internetowej większość (nieco ponad połowa) głosujących uznaje, iż w ostatnich latach Tarnów znalazł się w okresie postępującej degradacji. Dla pana Dyrektora to ludzie o szczególnej „konstrukcji mentalnej”, którzy w swych ocenach - w odróżnieniu od niego - kierują się odczuciami, a nie faktami. Te zaś są takie (rzecz jasna fakty, nie odczucia), że pozwalają A. Bartoszowi odważnie porównać prezydenta Ryszarda Ścigałę do... hetmana Tarnowskiego. Cały felieton Mirosława Poświatowskiego przeczytać będzie można wkrótce (w środę) na łamach Tarnowskiego Kuriera Kulturalnego.
Felieton będzie dostępny pod adresem: http://tarnowskikurierkulturalny.blox.pl/html. Tradycyjnie znajdziemy tu wiele innych, ciekawych tekstów różnych autorów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 23:10:08
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html