To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spłonął we własnym samochodzie    -   30/1/2012
Tygodniowa Kronika Policyjna
26 stycznia około godziny 15:30 w miejscowości Rzepiennik Biskupi doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Według wstępnych ustaleń 60-letni mieszkaniec tejże miejscowości spożywał alkohol słuchając muzyki w swoim samochodzie marki Polonez Caro, zaparkowanym na prywatnej posesji. Podczas próby uruchomienia silnika doszło do pożaru. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. Niestety właściciel nie zdołał opuścić płonącego samochodu... Poza tym miniony tydzień przyniósł wiele kradzieży i zdarzeń drogowych oraz oszustwa – policjanci zatrzymali starszego mężczyznę, który oszukał dwie osoby, podpisując z nimi umowę wynajmu mieszkania, którym nie był władny rozporządzać. Mężczyzna pobrał od obu osób zaliczki.

Ogloszenie
>

Kradzieże, włamania
Nieznany sprawca włamał się do domu w budowie i budynku gospodarczego w miejscowości Rzuchowa. Wyniósł z wnętrza elektryczny przewód i przedłużacz z gniazdem. Start na szkodę mieszkańca Łękawicy oszacowano na 260 złotych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy.
Dzielnicowy z komisariatu Tarnów-Centrum ujawnił nielegalny pobór prądu w jednym z domów w Jodłówce Tuchowskiej. Na razie nie wiadomo jak długo trwał proceder. Trwa także szacowanie start na szkodę dostawy energii.
Nieobecność właścicieli jednego z mieszkań przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie wykorzystał włamywacz, który ukradł złotą i srebrną biżuterię, o łącznej wartości 700 złotych. Na miejscu wykonane niezbędne czynności. Policjanci poszukują sprawcy.
„Kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 44-letniego mieszkańca Rzuchowej, który jesienią ubiegłego roku włamał się do baku pojazdu należącego do jednej z firm z siedzibą w Koszycach Małych i ukradł 150 litrów oleju napędowego, o wartości 780 złotych. Z kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia do lat 10.
Sprawca wykorzystując pozostawione nie zamknięte drzwi w domu jednorodzinnym w Bogumiłowicach oraz nieuwagę domowników dokonał kradzieży, wartego 500 złotych notebooka. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.
Policjanci z KP Tarnów-Centrum ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży, która miała miejsce na terenie jednego z domów handlowych w Tarnowie. Dwóch mieszkańców miasta w wieku 18 i 24l. dokonało kradzieży 17 szt. kosmetyków o łącznej wartości 630zł.

Oszustwa
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który oszukał dwie osoby, podpisując z nimi umowę wynajmu mieszkania, którym nie był władny rozporządzać. Nie zamierzając udostępnić lokali, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia ich mieniem, pobierając zaliczki.

Zniszczenie mienia
Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali 28-letniego mieszkańca Nowych Żukowic, który rozbił tylną szybę zaparkowanego przy ul. Modrzejewskiej w Tarnowie pojazdu marki BMW. Starty na szkodę właściciela oszacowano na 600 złotych.

Za kółkiem
23 stycznia w południe właścicielka Mercedesa zgłosiła uszkodzenie swojego pojazdu przez kierującego pojazdem marki Peugeot. Kobieta zaparkowała samochód przy ul. Klikowskiej w Tarnowie i kiedy weszła do sklepu spożywczego, w jej pojazd uderzył kierujący peugeotem. Rozmawiając z jego kierowcą poczuła woń alkoholu, co potwierdzili także przybyli na miejsce policjanci. Okazało się, ze 75-letni tarnowianin miał w organizmie 1.5 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.
Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie zatrzymany 23 stycznia na ul. Krakowskiej w Tarnowie kierujący rowerem. Jak ustalono 47-letni mieszkaniec Koszyc Wielkich naruszył także orzeczony przez sąd i obowiązujący do połowy 2013 roku, zakaz prowadzenia rowerów.
24 stycznia w godzinach popołudniowych w Więckowicach, patrol Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał do kontroli nietrzeźwego rowerzystę. 26-latek miał w organizmie 0.6 promila alkoholu. Odpowie za jazdę jednośladem w stanie nietrzeźwości.
25 stycznia w Bogoniowicach zatrzymano kierującego VW Golfem. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości, 35-letni mieszkaniec Kąśnej Górnej miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.
W Łętowicach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego Skodą Felicją. 42-letni mieszkaniec Olszyn prowadził pojazd mając w organizmie 1.3 promila alkoholu. Utracił prawo jazdy, teraz czeka go postępowanie karne.

Narkotyki
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KP Tarnów-Centrum podczas kontroli ujawnili u 19-letniego mieszkańca Tarnowa środki odurzające w postaci marihuany (0,52 grama) oraz amfetaminy (1,81 grama).

Różne
26 stycznia około godziny 15:30 w miejscowości Rzepiennik Biskupi doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Według wstępnych ustaleń 60-letni mieszkaniec tejże miejscowości spożywał alkohol słuchając muzyki w swoim samochodzie marki Polonez Caro, zaparkowanym na prywatnej posesji. Podczas próby uruchomienia silnika doszło do pożaru. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. Niestety właściciel nie zdołał opuścić płonącego samochodu. Na podstawie przeprowadzonych na miejscu czynności wstępnie wykluczono działanie osób trzecich w tym zdarzeniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 21:49:41
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html