To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przekaż podatek na Via Spei    -   31/1/2012
1% na budowę Hospicjum
Fundacja Kromka Chleba w imieniu własnym oraz osób zmagających się z cierpieniem, zwraca się z prośbą o udzielenie pomocy finansowej w budowie powstającego Hospicjum Via Spei. ”Głęboko wierzę, że nie pozostaną Państwo obojętni wobec dramatycznej sytuacji osób chorych, dla których Hospicjum jest często ostatnią szansą przywrócenia godności i radości ostatnich chwil życia” - czytamy. Do apelu przyłączamy się również i my. Jednocześnie przypominamy o I Balu Charytatywnym na rzecz Hospicjum, który odbędzie się 3 lutego o godz. 20:00 w hotelu Bristol w Tarnowie.

Ogloszenie

Via Spei jest dziełem bezinteresownej ofiarności i zaangażowania. Jego realizacja jest możliwa tylko dzięki pomocy osób fizycznych i prawnych, które za pośrednictwem Fundacji Kromka Chleba, w formie darowizn i świadczeń chcą pomóc ludziom cierpiącym i ich bliskim.
Po wielu staraniach Fundacja: 
- posiada działkę o powierzchni 55 arów,
- na podstawie projektu, opracowanego w oparciu o najlepsze standardy stosowane w placówkach opieki paliatywnej i wytyczne Rady Medycznej Hospicjum, rozpoczęła i realizuje budowę Hospicjum, którego łączny szacowany koszt powstania to ponad 8 mln zł.

”Każda pomoc, bez względu na jej skale i wartość, jest bezcenna. Jest wymiernym krokiem przybliżającym nas do rozpoczęcia działalności tak bardzo potrzebnego miejsca, które nazwaliśmy VIA SPEI - DROGA NADZIEI.” - czytamy w nadesłanej informacji.

Inicjatorem budowy pierwszego hospicjum stacjonarnego w Tarnowie jest Fundacja Kromka Chleba z siedziba w Tarnowie, która - po zakończeniu realizowanej inwestycji - będzie również odpowiadać za funkcjonowanie Hospicjum oraz gromadzenia środków finansowych niezbędnych na potrzeby ośrodka.
Więcej o Fundacji na stronie www.kromkachleba.pl http://kromkachleba.pl

Aby pomóc, wystarczy zadeklarować przekazanie 1% swojego podatku w zeznaniu podatkowym za 2011 rok poprzez wpisanie: Fundacja Kromka Chleba, KRS: 0000157946 kwota do przekazania (1% wyliczonego podatku).
Fundacja Kromka Chleba
ul. Bandrowskiego 26
33-100 Tarnów
tel. 14 656 02 36
Konto ING BSK S.A. 53 1050 15 62 1000 0022 7323 6113
http://hospicjum.tarnow.pl

Jednocześnie przypominamy o I Balu Charytatywnym na rzecz Hospicjum, który odbędzie się 3 lutego o godz. 20:00 w hotelu Bristol w Tarnowie. Koszt balu wynosi 350zł od pary. Zgłoszenia można dokonać jeszcze do 1 lutego – bal bynajmniej nie ogranicza się do środowiska lekarskiego. Szczegółowe informacje i zgłoszenia - Piotr Skrobisz 14 631 54 51, 14 631 54 52.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 15:35:18
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html