To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Włamywali się do samochodów, jeden z nich ukradli    -   08/2/2012
Samochodowi złodzieje zatrzymani
Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali dwóch tarnowian w wieku 14 i 17 lat, którzy włamywali się i okradali samochody. Chłopcy są także sprawcami kradzieży samochodu, którego ukryli w użytkowanym przez siebie garażu. Policjanci odzyskali pojazd, a także pochodzące z innych włamań radioodtwarzacze, akumulatory, narzędzia oraz samochodowe akcesoria. Wartość skradzionego mienia szacuje się na 5,5 tysiąca złotych. 17-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, młodszym zajmie się sąd rodzinny.

Ogloszenie

Pracujący na ulicach Tarnowa policyjny patrol zauważył w rejonie ulicy Lwowskiej dwóch młodych chłopców niosących samochodowe koła. Na widok policjantów jeden z nich nerwowo przyśpieszył kroku. Zachowywał się jakby miał coś do ukrycia i jak się okazało - faktycznie miał.
Policjanci ustalili, że koła pochodzą od skradzionego w styczniu z ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie forda. Czynu tego dopuścił się zatrzymany na ul. Lwowskiej 14-latek i jego 17-letni kolega z podwórka. Ukryty przez sprawców samochód stał w użytkowanym przez nich garażu. Policjanci dotarli do tego miejsca. Ustalili także, że dwaj nastoletni chłopcy mają na swoim koncie więcej przestępstw. Przez ostatnie miesiące włamali się i okradli co najmniej 15 samochodów, głównie na terenie Tarnowa.
W toku realizacji policjanci odzyskali pochodzące z włamań radioodbiorniki i odtwarzacze samochodowe, akumulatory, narzędzia oraz inne akcesoria samochodowe.

Obaj sprawcy do wszystkiego się przyznali. 17-latowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, o przyszłości 14-latka zdecyduje sąd rodzinny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 19:17:49
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html