To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finał kampanii „Patron mojej szkoły patriotą – portret życiem pisany”    -   22/2/2012
Podsumowanie edukacyjnego projektu
Zebrane w ciągu kilku lat informacje na temat patronów oraz działalności szkół zostały uporządkowane i będą teraz sukcesywnie udostępniane na portalu edukacyjnym EduNet. Ze strony głównej Oficjalnego Portalu Miasta Tarnowa, w formie specjalnego bannera, będzie znajdować się przekierowanie do tych materiałów. To swego rodzaju portfolio, znakomita wizytówka każdej szkoły opracowana w specjalnym, skrótowym zestawie informacji – mówi zastępca prezydenta Krystyna Latała. Finał kampanii „Patron mojej szkoły patriotą – portret życiem pisany” był jednym z tematów wczorajszej (21 lutego) konferencji prasowej w tarnowskim magistracie.

Posłuchaj fragmentu konferencji prasowej :

Ogloszenie
>

Jak informuje magistrat, w specjalnej zakładce znajdą się m.in. opis realizacji całego projektu oraz artykuły na temat roli patronatu w procesie wychowania, jego rangi i znaczenia, a także potrzeby autorytetu we współczesnym świecie. Nie zapomniano także o zbiorczym zestawieniu szkół i placówek, który umożliwi bezpośredni dostęp do strony konkretnej szkoły, przedszkola czy warsztatu terapii zajęciowej zawierającej wizytówkę oraz załączniki. Na tę część składać będą się także przykłady działań dydaktyczno-wychowawczych podejmowanych przez placówki.

Przypomnijmy, celem tego wspólnego przedsięwzięcia tarnowskich szkół oraz Urzędu Miasta było upowszechnianie wiedzy wśród dzieci i młodzieży na temat patronów ich szkół jako wzorów patriotyzmu, spopularyzowanie sylwetek patronów w kontekście wydarzeń historycznych i tradycji narodowej z wykorzystaniem środków komunikacji medialnej, kształtowanie przynależności do małej i wielkiej ojczyzny, budowania więzi lokalnych opartych na świadomości wspólnego dziedzictwa oraz propagowanie patriotyzmu poprzez twórczość artystyczną dzieci i młodzieży (plastyczną, literacką, w zakresie nowoczesnych technik medialnych, małych form teatralnych).

Dodajmy, że projekt trwał od 2007 roku i jak podkreśla jego koordynator, inicjatywę w zakresie samego pomysłu miała pani Stanisława Wiatr-Partyka.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 22:31:38
IP     : 100.25.42.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html