To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna edycja akcji Roberta Wardzały    -   24/2/2012
Prawnik za darmo
Kolejna edycja akcji "Prawnik za darmo" ruszy w Brzesku w poniedziałek, 27 lutego. Z inicjatywy posła Roberta Wardzały będzie można skorzystać w Miejskim Ośrodku Kultury od godziny 9 do 15. Czterech prawników nieodpłatnie udzielać będzie porad prawnych.

Ogloszenie

Poseł Wardzała odpowiada tym samym na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy z pytaniami w tej sprawie zwracali się już wielokrotnie. Akcja jest kontynuacją inicjatywy zapoczątkowanej jeszcze w 2010 roku. Wówczas po raz pierwszy z darmowych porad prawnych korzystali mieszkańcy Tarnowa. W ubiegłym roku Robert Wardzała zorganizował w sumie pięć tego typu akcji w Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Brzesku i dwie Tarnowie.
Podobnie jak poprzednio także 27 lutego w Brzesku do dyspozycji będzie kilku prawników, którzy w wyznaczonych godzinach udzielać będą darmowych porad prawnych. -Chcemy w ten sposób pomóc ludziom, których nie stać na korzystanie z usług prawniczych na zasadach komercyjnych - mówi poseł Wardzała zapraszając do Brzeska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 17:25:22
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html