To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium.inTARnet.pl zaprasza   -   06/1/2005
Kino Millennium, na nowym już projektorze, prezentuje widzom od kilku dni wielkie epickie widowisko historyczne w reżyserii Olivera Stone`a. ALEKSANDER, bo nim mowa, opowieść o jednym z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych przywódców - Aleksandrze Wielkim (Colin Farrell), będzie grany w Mościcach do 13 stycznia. A dla dwójki inTARnautów wylosujemy jutro podwójne zaproszenia na sobotnie seanse tego filmu. Zapraszamy.

Ogloszenie

ALEKSANDER

USA, 2004
Dramat historyczny, 175 min.
Reżyseria: Oliver Stone
Obsada: Colin Farrell, Jared Leto, Anthony Hopkins, Angelina Jolie, Val Kilmer

Film pokazuje relacje Aleksandra z matką, Olimpias (Angelina Jolie), ojcem - królem Filipem II (Val Kilmer), przyjacielem, kochankiem i dowódcą jego wojsk Hefajstionem (Jared Leto), żoną Roksaną (Rosario Dawson) oraz z zaufanym generałem i powiernikiem, Ptolemeuszem (Anthony Hopkins).
To zapis drogi, jaką pokonał Aleksander, aby stać się żywą legendą: od czasów młodzieńczych z podsycanymi przez mity marzeniami o chwale i przygodach, poprzez głębokie związki z towarzyszami z pola walki, aż po samotną śmierć władcy rozległego imperium. Ta niezwykła historia człowieka, który zjednoczył ówczesny świat, jest dowodem na to, że śmiałym szczęście sprzyja.

Podwójne zaproszenia na sobotnie seanse filmów rozlosujemy wśród inTARnautów, którzy chcą miło spędzić to popołudnie lub wieczór (8 stycznia) - wybierając się do kina - i zgłoszą się do nas drogą elektroniczną. Na zgłoszenia te oczekujemy do piątku (7 stycznia) do godziny 12.00 . E-listy należy podpisać, zatytułować MILLENNIUM a następnie wysłać na skrzynkę redakcja@intarnet.pl. W sobotnie popołudnie zajrzyjcie tutaj ponownie (ogłosimy nazwiska wylosowanych osób). Zwycięzcy mogą oczekiwać w piątek popołudniu zwrotnej informacji w swoich skrzynkach e-mailowych z instrukcją, jak skorzystać z zaproszenia i który seans dla nich wylosowaliśmy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 15:36:15
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html