Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
  Tanie, smaczne, zdrowe... Polskie !   -   18/5/2005
Wczoraj w Tarnowie odbył się wojewódzki finał konkursu Inicjatywa Pozytywistyczna "Polski Producent Żywności 2005". To już dziewiąta edycja konkursu. Produkty i potrawy małopolskich producentów żywności można było oglądać i degustować w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych. Finał i wystawa zgromadziła nie tylko przedsiębiorców, ale też polityków - samorządowców i posłów. Byli obecni m.in. posłowie PO - Aleksander Grad i europarlamentarzysta z tego ugrupowania Bogdan Klich.

Ogloszenie

W konkursie wystartowało 20 firm z Małopolski. Kapituła wyłoni z ich grona 8 produktów nominowanych do tytułu \"Polski Producent Żywności 2005\". Zaprezentowane zostaną we wrześniu w Poznaniu w czasie Targów POLAGRA FOOD. Wyróżnione Firmy uzyskają prawo do oznakowania swoich wyrobów tytułem i logo Inicjatywy.
fot. P.Piszczek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(18-05-2005) obrzydliwe :
Koledzy partyjni Posła Grada w samorządzie Miasta Tarnowa od 2005.06.01 podwyższają obiady dla dzieci o 50% , i ma jeszcze Poseł Grad czelność pokazywać się wraz s eurodeputowanym na wystawach zywności które organizują dzieci . Rodzice spytajcie swoje pociechy ile będziecie płacili za obiady od pierwszego czerwca tego roku w szkołach i czyim zarzadzeniem to dokonano . Dlaczego nauczyciele w Radzie Miejskiej Miasta Tarnowa na to pozwalają . Acha bo są w koalicji z obecnym Zarzadem Miasta Tarnowa .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2005) oh :
no tak pani Mach musi sie przypodobac moze jakies stanowisko wiceprezydenta za to kto wie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947