Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie losy – Dariusz Kuciewicz    -   07/7/2005
Ostatnio gościł w Tarnowie, swoim rodzinnym mieście przy okazji Młodzieżowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Prezentacji Multimedialnych „Stop” w Skrzyszowie, a wcześniej prowadził warsztaty „Europejski Zoom na Tarnów” podczas międzynarodowego festiwalu „Dozwolone do lat 21”. Obecnie pracuje nad fascynującą opowieścią – filmem dokumentalnym o człowieku, który został mnichem w chińskim klasztorze Shaolin.

Ogloszenie

O Dariuszu Kuciewiczu, Tarnowianinie urodzonym w 1970 roku można powiedzieć, że pierwsze filmowe kroki stawiał w Klubie Filmowym „Szwenk” przy Pałacu Młodzieży. Maturę zdał w I LO. Potem były studia na wydziale reżyserii PWSFTviT w Łodzi i w NSFTv w Leeds w Wielkiej Brytanii i wyreżyserowany w 2002 roku spektakl dla Teatru Telewizji „Gwiazdy i los człowieka” z Markiem Kondratem i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych. Obecnie stale współpracuje z telewizją Canal+; jednocześnie wraz z Krzysztofem Bochenkiem i Mariuszem Michalikiem kończy pracę nad filmem dokumentalnym – niezwykłą opowieścią o Polaku, Marcusie Bongarcie, który w wieku 18 lat ucieka z kraju, by po serii fascynujących przygód ostatecznie zostać mnichem w klasztorze Shaolin.
Ale rozmawialiśmy nie tylko o tym; rozmawialiśmy także o „patrzeniu na świat”, o życiowych wyborach, o zdarzeniach zdolnych zmienić nasze życie, jeśli odważymy się wyjść mu naprzeciw, jeśli pozwolimy odpowiedzieć „tak” nie zawsze racjonalnym impulsom.
Posłuchaj tej opowieści… (((mp3)))

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947